ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח חובה - נהיגה זהירה

הקלעות לתאונת דרכים חס וחלילה אינה עניין ידוע מראש, ויש להיערך כדי להתכונן – לפחות באופן כלכלי למקרה של תאונה. ישנם מחקרים מרחבי העולם שמראים שדווקא הנהגים הזהירים מבין הנהגים שעל פני הכביש הם המועדים ליותר תאונות, משום שנהגים אחרים נצמדים אליהם מאחור בחוסר סבלנות. אלו עלולים למצוא את עצמם בלחץ נפשי גבוה, ולא להגיע בשלום למחוז היעד. מתוך כך, גם מי שנוהג באופן זהיר עלול להקלע לתאונת דרכים שבה יצטרך אולי לביטוח. וכאן נכנס לתמונה הביטוח לרכב – ותופעת השוואת המחירים.

התאונה יכולה לקרות גם כשהרכב נייח
גם כשהרכב נייח התאונה יכולה לקרות, אולם הביטוח לא יכסה את המקרה אילו הפגיעה קרתה לאדם שפרק את הרכב או העמיס עליו. יכול להיות שהוא חונה במקום לא טוב, ומפריע לתנועה – משום כך עלולות להתגשם תאונות אפילו אם בעל הרכב אינו נוכח במקום, הוא יתבע על ידי הנפגע ואם ישנן פגיעות גוף – הוא יתבע את חברת ביטוח החובה שלו.

ביטוח גם על מקרים פסיכולוגים
הביטוח המקיף מכסה גם על מקרים שבהם הפגיעה היא פסיכולוגית ואפילו אם היא לא ישירה; אילו זה קרוב משפחה מדרגה ראשונה לנפגע ויש לו השפעה פסיכולוגית מן הנושא, ניתן לתבוע את חברת הביטוח גם אם אותו אדם לא נכח במקום בשעת תאונה.

נהיגה זהירה מוזילה מחיר ביטוח
נהיגה זהירה יכולה להוזיל את פוליסת הביטוח כשמלכתחילה חברת הביטוח מקבלת את המידע כי הנהג היה זהיר – יש לו מסמך המעיד על היעדר תביעות ביטוח בשלוש השנים האחרונות ואין לו שלילות רישיון נהיגה. במקרה זה, יקבל את המחירים הנוחים יותר בפוליסת ביטוח חובה, ועדיין חשוב לבדוק את התוכן של הפוליסה מבחינת החזרים ודמי השתתפות עצמית.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר