ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

מה לבדוק בהזמנת ביטוח השכרת רכב בחו"ל?

כשם שרוכשים מוצר כלשהוא בחנות ומבררים את כל הפרטים לגביו, ככה גם חשוב לברר את כל המידע לגבי רכישת ביטוח פוליסת ביטוח. ובמיוחד אם מדברים על ביטוח השכרת רכב בחו"ל, מכיוון שבפוליסות האלו אפשר "לשחק" עם המחירים ולנסות לחסוך כספים משמעותיים.

עומדים לטוס לחו"ל וגם צריכים לשכור רכב במדינה אליה תטוסו? אם ככה, ברוב המדינות בעולם אתם תצטרכו לרכוש פוליסת ביטוח השכרת רכב בחו"ל. וטיפ קטן מאיתנו, גם במדינות שבהן לא יתעקשו בפניכם על רכישת הפוליסה (למשל אזורים מסוימים בצפון תאילנד), בכל זאת יהיה כדאי ועדיף לכם לבטח את השכרת הרכב שבו תשתמשו. מאחר שאנחנו לעולם לא יכולים לדעת מה המחר יביא בפנינו, תמיד עדיף להיות מבוטחים.

סוגי ביטוחי השכרת רכב בחו"ל שחשוב להכיר

אחד מהביטוחים הנפוצים עבור השכרת רכב בחו"ל הוא, פוליסה הנקראת CDW. פוליסת CDW מהווה ביטוח נזק לרכב, למעט ההשתתפות העצמית שעשויה להיות לעיתים לא נמוכה. יש לציין, נזיקין לרכב לא בהכרח אומר שאתם מכוסים מפני שריפות ודליקות שנגרמות ברכב.

בנוסף לסוג הפוליסה הנקראת CDW, קיימת גם פוליסה הנקרא ביטוח TP. ביטוח רכב בחו"ל מסוג TP מאפשר לכם להנות מכיסוי במקרה של גניבת רכב שכור בחו"ל. חשוב לדעת, ביטוח TP רלוונטי גם כאשר נגנבים רק חלקים מהרכב, ולא רק במקרים שבהם הרכב עצמו נגנב.

ביטוח רכב בחו"ל הכולל החזר השתתפות עצמית

בחלק נכבד מחברות הביטוח, תוכלו לרכוש פוליסת ביטוח השכרת רכב בחו"ל אשר כולל את החזר ההשתתפות העצמית. במקרה של הפעלת הביטוח, בפעמים רבות יש צורך לשלם סכומי השתתפות עצמית לא נמוכים, לעיתים גם 2,000 אירו ומעלה. רכישת פוליסת רכב כוללת החזר השתתפות עצמית, בדרך כלל תכלול החזרים עד לתקרה של כ-2,000 – 2,500 אירו בממוצע.

מעבר לסוגי הביטוחים שהזכרנו עד כה, ישנם גם ביטוחי רכבים בחו"ל הכוללים מסלולי SUPER CDW, שאלו בעצם ביטוחים מפני נזקים לרכבים ללא השתתפות עצמית. כמו כן, בחלק מחברות הביטוח תמצאו גם מסלולים של SUPER TP, שאלו ביטוחי רכב כנגד גניבה וכנגד גניבת חלקים ללא השתתפות עצמית.

אביזרים שכדאי לבדוק מראש – מה הרכב כולל?

אם אתם עומדים לשכור רכב בחו"ל, יהיה כדאי לברר אילו אביזרים נוספים מגיעים יחד עם הרכב. למשל, בוסטר לתינוק. כיסאות לתינוקות בדרך כלל לא ניתנים יחד עם הרכב, מאחר שיש לשלם עליהם תוספת תשלום ברוב חברות השכרת הרכב.

חלק מהפוליסות של ביטוח רכבים עשויות לכלול גם את הוספת הבוסטר לתינוק, ככה שזה מצריך את הבדיקה שלכם מראש. ייתכן שזה יהיה נוח יותר מאדר להיסחב עם כיסא לתינוק מהארץ ובמטוס. תשקלו זאת לחיוב, גם אם זה עולה לכם עוד כמה שקלים.

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר