ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

כמה עולה ביטוח לרכב

כידוע, חברות ביטוח רכב מציעות לקהל לקוחות שלושה סוגים של ביטוחים: ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג´. ביטוח חובה הינו ביטוח מחייב את הנהגים מתוקף חוק במדינת ישראל. ביטוח מקיף וביטוח צד ג´ הינם בטוחים שמתפקדים כביטוחי רשות אולם מומלצים מאוד מאחר ומבטחים את הרכב של הנהג ואת הרכבים האחרים אשר מעורבים בתאונה ובצורה זו חוסכים מאות אלפי שקלים במצב של תאונת דרכים.

עלות של פוליסת ביטוח רכב
עלות של פוליסת ביטוח רכב משתנה מחברה לחברה ומלקוח ללקוח ומושפעת מפרמטרים שונים. ביטוח חובה הינו הביטוח היקר ביותר ועלותו של ביטוח מקיף מושפעת מהשירותים שנמצאים בפוליסה ספציפית. ביטוח צד ג´ הינו הביטוח ביותר כאשר ניתן לרכוש אותו כחלק מביטוח מקיף. מצב הרכב, סוג הרכב ושנת היצור הינם משתנים נוספים אשר משפיעים על עלות הביטוח כאשר ככל שהרכב חדש יותר ויקר יותר כך עלות פוליסת הביטוח שלו תהיה גבוהה יותר.

מאפייני הנהג
מאפייני הנהג הינם מאפיינים נוספים אשר משפיעים באופן ישיר על עלות ביטוח הרכב. הנהגים הותיקים אשר עברו את גיל 24 משלמים פוליסת ביטוח זולה יותר ביחס לנהגים צעירים או חדשים. נהגים חדשים אשר מחזיקים ברישיון נהיגה תקופת זמן קצרה משנתיים הינם נהגים אשר משלמים על הפוליסה את העלות הגבוהה ביותר מאחר ומדובר בנהגים לא מנוסים אשר נמצאים בסיכון גבוה יותר למעורבות בתאונת דרכים.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר