ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח חובה ומקיף

כל רכב אשר עולה על הכביש מחויב על- פי חוק להחזיק בביטוח חובה בתוקף ומשולם, ללא קשר לזהות הנהג. זה יכול להיות בעליו של הרכב, או כל אדם אחר. זהו ביטוח בסיסי הנותן כיסוי כספי במקרה של פגיעת הגוף. בין אם זה לנהג האוטו, הולך רגל, נהגי אוטו נוספים המעורבים בתאונה, ונוסעים. הביטוח מקיף משלים למעשה את כל מה שביטוח חובה לא מכסה, ובכלל זה את כל אפשרויות נזקי הרכוש.

ביטוח חובה וביטוח מקיף הולכים יד ביד
שילוב של שני סוגי הביטוח מומלץ פה אחד לפי כל חברות הביטוח, יתן פיצוי כספי לכל סוגי התאונות, וכיסוי כל הפרטים שנפגעו בהן. אבל משום שידוע כי אין דבר שניתן בחינם, כדאי להתעניין מהם מחירי הביטוח המוצעים בשוק. על- פי רוב הם משתנים במשך השנה בהתאם לשוק ומורכבים מסטטיסטיקות  לא קבועות. כל חברת ביטוח רכב רשאית לקבוע לעצמה את התעריפים הנגבים ממבוטחיה, ואת זאת היא עושה לפי פרמטרים אשר בדרך כלל קבועים מראש. חשוב לבטח מראש, הכיסוי לא ינתן באם הביטוח אינו בתוקף ולא שולם מראש.

מה משנה את מחיר הביטוח?
התעריף נקבע לפי פרמטרים שונים של הרכב (מספר כריות אויר, נפח מנוע, שנת יצור וכדומה) ונתוני הנהג המרכזי (גילו, ותק רשיון הנהיגה, עברו התעבורתי- תאונות מקטינות את ערך האוטו הנקבע על- ידי שמאי וגם על- פי נסיון התביעות שלו, מספר הנהגים ועוד).

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר