ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח צעיר לרכב

רישיון מותר להנפקה בישראל על- פי חוק החל מגיל 17.

מהו ההבדל בין נהג צעיר לנהג חדש?
"נהג צעיר" הוא כל נהג מגיל 17 ומי שטרם מלאו לו 24. "נהג צעיר"- כשמו כן- הוא, צעיר בגילו, ונסיונו בנהיגה מועט.נהג חדש הוא כל נהג אשר טרם פגו שנתיים לאחר הוצאת רשיונו. כאשר אחד הנהגים ברכב הינו נהג צעיר- הוא חייב לודא כי לבעל הרכב ישנו ביטוח רכב צעיר לרכב, ורק אז יורשה לנהוג בו. נהג צעיר הוא גם נהג חדש לטווח של כשנתיים, ואז חלות עליו גם מגבלות החוק של נהג חדש. ההוראות ממשרד התחבורה החלות על נהג חדש הן הרכבת שלט בחלון האחורי של האוטו של "נהג חדש", מלווה (כמוגדר בחוק) למשך שלושה חודשים מיום הוצאת הרישיון ללא הגבלת נוסעים, לאחר שלושה חודשים- הגבלת נוסעים אלא אם עבר את גיל 21 או נוסע עם מלווה. בתקופת היותו נהג צעיר, הוא חייב להמנע מביצוע עבירות תעבורה כל שהן, משום שהענישה על כך היא בחומרה רבה.

מהו ביטוח צעיר לרכב?
ביטוח צעיר לרכב לוקח בחשבון כי נהג צעיר מועד לתאונות יותר מכל נהג אחר בשל חוסר נסיונו- הסטטיסטיקה היבשה מדברת- וגם נתוני חברות הביטוח האומרים כי בני גילאים אלו תובעים את הביטוח יותר מנהגים אחרים. לכן מחיר הביטוח צעיר לרכב עולה יותר מכל ביטוח אחר. על- אף מחירו הממוצע הגבוה יותר, בשוק ביטוח צעיר לרכב  יש התחרות בין כל חברות הביטוח והפערים בין החברות עלולים להגיע למאות שקלים, וכמובן זה משנה אם ביחד עם ביטוח צעיר לרכב הוספת ביטוח נוסף (צד ג´ או מקיף- ניתן לרוכשם בנפרד מחברות ביטוח שונות), או אם לנהג הצעיר ישנן עבירות או קנסות תנועה בעברו.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר