ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

בדיקת ביטוח חובה

ביטוח חובה מבטח נזקי גוף של מעורבים בתאונה ומתייחס לנהג,לנוסעי הרכב ולהולכי הרגל שהיו מעורבים בתאונה. ביטוח חובה מקובע בחוק וכל נהג בישראל מחויב לו.חברות הביטוח השונות מציעות  פוליסות בעלויות שונות ולכן כדאי וחשוב לעשות בדיקת ביטוח חובה באופן יסודי.

בדיקת ביטוח חובה - חובה
פרמיה של ביטוח חובה מחושבת על ידי פרמטרים שונים ומגוונים אשר חלקם זהים בחברות הביטוח השונות. עלות הפרמיה שונה מחברה לחברה בשל ההתייחסות השונה לפרמטרים אלו. בראש ובראשונה סוג הרכב ,נפח המנוע של הרכב והימצאות כריות אוויר ברכב ישפיעו על גובה הפרמיה כמובן שגם סוג השימוש ברכב קריטי,שימוש אישי,רכב להשכרה או שימוש ציבורי יתומחרו באופן שונה. פרמטרים נוספים אשר משפיעים על גובה הפרמיה הם פרטי נהג הרכב.גיל הנהג, וותק שנות נהיגה והיסטוריה של תאונות דרכים ישפיעו גם הם על עלות ביטוח חובה. זו הסיבה שצריכה להיעשות בדיקת ביטוח חובה בין החברות השונות.הפערים בין הפרמיות השונות עשויים להגיע אף לעשרות אחוזים.

לא רק בדיקת ביטוח חובה
רוב הנהגים אינם מסתפקים בביטוח חובה בלבד ומוסיפים לו גם ביטוח צד ג´ וביטוח מקיף. בכל תאונה קיים חשש לנזק שאינו מכוסה בפוליסת ביטוח חובה וזו הסיבה שלא די בבדיקת ביטוח חובה.מומלץ לבדוק ולהשוות בין עלויות ביטוח צד ג´ וביטוח מקיף מפני שגם במקרה זה ניתן לראות הצעות שונות מחברה לחברה.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר