ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

סוכני ביטוח לרכב

כאשר בוחרים לרכוש רכב, תמיד יש לקחת בחשבון את הסכום החד פעמי אשר ישולם עליו ברגע הקניה. אך זה לא הכול.בנוסף יש לקחת בחשבון תשלום שנתי של ביטוחים שונים אשר עתידים לשמור עלינו ועל רכבינו במקרה של תאונה,פגיעה או גניבה. לשם כך קיימות כיום בעולם מה שכולנו מכירים כחברות ביטוח, אשר חולשות על מספר תחומים של ביטוחים שונים להם אנו זקוקים בחיינו. בנוסף לחברות הללו עדיין קיימים סוכני ביטוח פרטיים אשר אינם משויכים לחברות באופן ישיר, אלו, ממש כמו עורכי דין, מתמחים בתחום של ביטוחי רכב ויכולים לעזור לנו בצורה הטובה ביותר.

למה כדי לעשות ביטוח אצל סוכן הביטוח ולא אצל חברות הביטוח?
תחום הביטוח כיום הינו תחום רחב , והתחרות בו גדולה, תחרות כלכלית זו פוגעת לעיתים בשירות אותו אנו, הלקוחות מקבלים. חשוב לציין כי איכותו של שירות טוב בתחום הביטוחים חשובה כפליים עצם העובדה כי במקרה של פגיעה כול שהיא אנו רוצים לוודא כי אכן אנו מכוסים(ולשם כך אנו משלמים). סוכני הביטוח הינם אנשים פרטיים, הלקוח שלהם הוא אנחנו, האנשים הפרטיים(בניגוד ללקוח של חברות הביטוח) ועל כן אצל סוכן הביטוח ניתן לקבל שירות אמין, מקצועי ואדיב, שהדבר החשוב ביותר הוא שירות שלא ינטוש אותנו גם ברגע שבו נזדקק לו.

האם ישנם כיום שירותים שלא ניתן לקבל מסוכן הביטוח?
לא. פוליסות הביטוח ניתנות להשגה הן מול החברות והם מול הסוכנים הפרטיים. אי לכך סוכני הרכב לבצע את המבוקש כפי שכול חברה מציע לנו.
אז קניתם אוטו חדש? הפוליסה שלכם עתידה להיגמר? פנו עוד היום לסוכן ביטוח הרכב באתר וקבלו הצעות משתלמות לביטוחי הרכב השונים לו תזדקקו!

 

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר