ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

השוואת מחירים ביטוח מקיף לרכב

ביטוח רכב מקיף לרכב אינו עניין פשוט- זהו הביטוח היקר יותר מבין הביטוחים לרכב. כאשר נגרם נזק לרכב, תביעת הביטוח המקיף תניב סכום מסוים עליו נקבע מראש ובהתאם להיקף הפגיעה ברכוש. ביטוח מקיף לרכב טומן בחובו גם ביטוח צד שלישי- כלומר- אם ישנה פגיעה של צד שלישי (וזה יכול להיות כלי רכב או כל ציוד שישנו בסביבה ונפגע כתוצאה מפגיעת הנהג ברכב המבוטח), ביטוח צד שלישי יהיה מכסה ההוצאות על פי גובה ההחזר שנקבע מראש. 

מדוע כדאי לערוך השוואת מחירים ביטוח מקיף לרכב?
ביטוח מקיף מכיל אמנם את ביטוח צד שלישי, אולם ניתן לוותר על הביטוח המקיף, ולהסתפק רק בביטוח צד שלישי, אשר מספק את הכיסוי המינימלי בשעת פגיעה ברכוש של אחר. ההבדל – ביטוח מקיף מבטח את רכושך, ואילו צד שלישי אינו צד בינן לבין חברת הביטוח- כלומר הנפגעים הנוספים כולל הסביבה. היות והם ניתנים להפרדה כמו גם מביטוח חובה (שהרי הוא חובה ואלו בחירה), כך גם ניתן לבטח כל אחד מהם אצל חברת ביטוח אחרת- אין הכרח לבחור חברת ביטוח אחת אשר מציעה הצעה מפתה בביטוח אחד והצעה לא משתלמת במשנהו. לצורך כל, יהיה רצוי לערוך השוואת מחירים ביטוח מקיף לרכב- ולבדוק את מחירי השוק העכשוויים. לפני כן, כדאי שתציצו במחשבון שמשרד האוצר יצר בעבור כך- והמחירים הנתונים מציינים את טווח המחירים המותרים על פי חוק לכל מבטח ספציפי.

כיצד לעשות השוואת מחירים ביטוח מקיף?
תוכלו להתקשר למספר חברות ביטוח ולהתייעץ על חשבונכם לגבי כל ביטוח לגופו, בעוד שההצעה הטובה יותר היא שתשאירו את פרטיכם באתר אשר אסף את נתוניכם ויעשה עבורכם את ההשוואה- ותוך דקות תוכלו לקבל שיחת טלפון מידי אחד היועצים של כמה מחברות הביטוח המובילות.

הימנעו מכפל ביטוחים

בעשותכם ביטוח לרכב, הקפידו לוודא שאין כל כפילות הקיימת בין הפוליסה הנוכחית לבין פוליסה קודמת.

טעות נפוצה היא לשער שביטוח כפול, יבטיח באופן ניכר יותר את יכולתנו למצות את מלוא הפיצויים מחברת הביטוח. ועם זאת, בפועל החוק מתיר לתבוע פיצויים מחברת ביטוח אחת בלבד. מידע על כך תוכלו למצוא במדריך הבא שעוסק בבדיקת כפל ביטוחים.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר