ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח מקיף לאוטו

ביטוח מקיף לאוטו הוא אחד מן הביטוחים שאינם מוגדרים חובה על ידי המדינה כמו ביטוח חובה לרכב שבלעדיו לא ניתן לעלות על הכביש במדינת ישראל אך למרות שהוא אינו חובה, מאוד מומלץ לרכוש פוליסת ביטוח מקיף על מנת שתוכלו לשמור ביטחונכם ועל ביטחון משפחתכם ומכריכם. פוליסת ביטוח מקיף יכולה לעזור לכם מבחינה כלכלית בצרות רבות אשר יכולות להיגרם לרכב במהלך נסיעה או אפילו בעת שהאוטו עומד.

מהי פוליסת רכב מקיף?
ביטוח מקיף לרכב הוא בעל חשיבות עליונה שכן  הוא מאפשר לכם  לכסות כמעט כל נזק שיכול להיגרם לרכב, פוליסת ביטוח מקיף מגנה על הנהג במקרים של גניבות,נזקים מהטבע,נזקי צד שלישי וכמובן תאונות.
ביטוח רכב שכזה מאפשר לנהג להיות שקט ורגוע כאשר הוא עולה על הכביש, ובעצם הוא יודע שלא משנה מה יקרה לרכבו, הוא מכוסה מכל הצדדים ותהיה באפשרותו לתקן את הרכב באמצעות פיצוי כספי או קבלת פיצוי כאשר אין אפשרות לתקן את הרכב, ללא הוצאה כספית גדולה ומיותרת.
במדינת ישראל לצערנו ישנן תאונות רבות ומעבר לכך ישנם נזקים שאתם לא יכולים למנוע אפילו אם תהיו הנהגים הטובים והאחראים ביותר, לא תמיד ניתן להימנע מכך ולכן כדאי לשמור על הרכב באמצעות פוליסת ביטוח מקיף לרכב.

כנסו לאתר וצרו השוואה בין החברות שונות:
מחירי הביטוח המקיף יכולים להיות שונים מאוד בין חברה לחברה ויכולים להיות הבדלים של עשרות ואפילו מאות שקלים, לכן כדאי מאוד להשוות בין החברות השונות, אז במקום שאתם תתקשרו ותצרו קשר עם כמה חברות תנו לעשות זאת בשבילכם, כנסו לאתר, צרו עמנו קשר ואנחנו כבר נשלח לך הצעות מחיר ואתם רק תצטרכו לבחור את הפוליסה המתאימה לכם, אל תשלמו מחירים מופקעים, בואו להשוות מחירים באתר!

טיסות זולות

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר