ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

מקיף ביטוח

ביטוח מקיף אמנם אינו חובה על פי חוק, אך במידה ובבעלותך רכב חדש או יחסית חדש, כזה ששוויו לא נמוך (גם אם הוא ישן), ממש מומלץ שתחזיק בידיך ביטוח מקיף לרכב. במקרה של תאונה עם רכב אחר או פגיעה בחפץ דומם, גניבה או איזשהו אסון טבע, חבל מאוד שכל הכסף ילך לאיבוד ולא תקבלו שום פיצוי. הביטוח המקיף מחזיר ללקוח את שוווי הרכב (מינוס ההשתתפות עצמית) במקרה של טוטאל לוס, וכן מממן את התיקונים הנדרשים במוסך מורשה.

כמה עולה ביטוח מקיף?
המחיר של ביטוח מקיף משתנה בין סוכנויות הביטוח השונות, ותלוי בסוג הרכב, שנת הייצור ועוד גורמים רבים. בעיקרון ככל שהרכב יקר יותר כך מחיר הביטוח יקר יותר. חשוב לדעת שמחיר הביטוח נקבע לפי הנהג הצעיר יותר – נהגים חדשים משלמים יותר מנהגים צעירים וצעירים יותר מנהגים ותיקים. חברות הביטוח גם גובות סכומים גדולים יותר לנהגים בעלי רקורד של עבירות תנועה, ובמקרים חריגים אף מסרבים לבטח אותם.

איך בוחרים סוכנות ביטוח רכב?
דבר ראשון כדאי לקבל הצעות מחיר ממספר סוכנויות כדי לראות כמה בערך עולה ולבחור את ההצעה הזולה. כמו כן יש צורך לבדוק את תוכן פוליסת הביטוח – חברות הביטוח מציעות פוליסות שבסיסן זהה אך קיימים הבדלים מאוד משמעותיים. הנקודה החשובה ביותר לבדיקה היא גובה ההשתתפות העצמית – שהיא חלק מהותי מהביטוח. סוכנויות מסויימות מציעות מחיר נמוך בהרבה אך ההשתתפות העצמית גבוהה מה שהופך את הביטוח ללא כל כך יעיל ומשתלם במקרה של תאונה. בנוסף עליכם לבדוק אם אתם צריכים שירותים נוספים והאם אתם מקבלים אותם (או האם אתם משלמים על משהו שאתם לא צריכים). שירותים אלו הם שירותי גרירה, אספקת רכב חלופי, ביטוח שמשות ועוד תוספות אפשריות.

 

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר