ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

השוואת ביטוחי רכב

כצרכנים נבונים ומודעים אנחנו יודעים שמזכותנו, ואפילו מחובתנו להשוות מחירים לפני שאנחנו עומדים להוציא כסף. הדבר נכון במיוחד במקרה של ביטוח רכב, שכן מדובר בהוצאה בלתי מבוטלת, וההבדלים בין המחירים יכולים להיות עצומים. ענף ביטוח הרכב הוא תחרותי ככל הענפים האחרים, ואנחנו צריכים לבדוק טוב טוב את המחירים המוצעים לנו, לפני שאנחנו רוכשים פוליסת ביטוח רכב. הבעיה היא שלא תמיד יש לנו את הזמן הנדרש על מנת לערוך בדיקה מקיפה ומדוקדקת שבמהלכה נשווה מחירים ונצא עם מחיר טוב.

השוואת ביטוחי רכב מקצועית
מסיבה זו בדיוק אנחנו קיימים, כדי לעשות את תהליך הבירורים והניפוי עבור לקוחותינו. הלקוח מזין את כל הפרטים האישיים וכל מה שנוגע לביטוח הרכב שלו באתר, אנחנו עושים את הבירורים, בוחרים את ההצעות המתאימות, מוסרים את הפרטים שלכם לחברות ביטוח והן מצידן מתקשרות אל הלקוח, והוא בורר את ההצעה הכי כדאית לו. מיותר לציין שמדובר כאן בנושא שחשיבותו היא רבה, ומכאן נובע שאנחנו, כחברה ותיקה ומנוסה, לוקחים את התהליך ברצינות הראויה לו, והתוצאות ניכרות בשטח, הלקוחות שלנו מרוצים, ואנחנו יודעים שחסכנו להם זמן וכסף, ואפילו סייענו להם בהחלטה שחשיבותה אינה מוטלת בספק.
 
זו נשמעת שיטה מצוינת

זו אכן שיטה יעילה ובדוקה שתחסוך ללקוח זמן וכסף. העובדה כי מה שהלקוח צריך לעשות זה פשוט להשאיר פרטים הנוגעים לביטוח הרכב, ואילו אנחנו עושים את כל תהליך החיפוש, ההשוואה והתיאום. יתרון נוסף בשיטה הוא המהירות שבה הכל נעשה, הלקוח שפונה אלינו, משאיר פרטים, אנחנו דואגים לברר עבורו את כל הפרטים, בשלב הבא אנחנו "משדכים" את פרטי הלקוח ודרישותיו עם חברות הביטוח המתאימות, ואז יוצרות אותן חברות קשר עם הלקוח והוא בוחר את ההצעה הכי כדאי ומשתלמת עבורו.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר