ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

מבצעי ביטוח

ככל ישראלי ממוצע במדינה קשת- יום, כל אחד מאיתנו נמשך באופן טבעי למבצעים כאלו או אחרים, במיוחד כשמדובר בתשלום גדול או קבוע שאנו עושים מדי שנה ותופס לנו חלק נכבד ממסגרת האשראי. מבצעים מושכים את הלקוח למוצר נבחר של חברת הביטוח – ויוצרים למוצר קהל מבוטחים משלו. חשוב לציין כי על אף מבצעים אטרקטיביים המציעים עטיפה יפה לחבילה, רצוי לבדוק קודם מה יש בתוך החבילה ואז לקנות אותה כדי לא ליצור מצב של ניצול חופש הידע לאזרח התמים אשר אינו מתמצא בסעיפי הביטוח ומחפש את הזול ביותר, בעיקר בעידן שבו ישנו חופש מידע דרך אינטרנט ומסגרות נוספות.

אילו מבצעי ביטוח קיימים בשוק?
ישנם מבצעי ביטוח של חברות לביטוח רכב חדשות שנכנסו לשוק. אמנם המחיר מוזל, אולם יש לקחת בחשבון את ניסיון החברה עם המוצר שהיא משווקת כמו גם את הגב הכלכלי של החברה, שיבוא לקראתך במצבים של כיסויי פיצויים בסכומים של מאות אלפי שקלים על פי חוזה.ישנם מבצעים המוצעים לקולקטיב- שכן כוח קניות גדול יותר מבטיח הוזלה משמעותית במחיר. קחו לדוגמה את לקוחות "חבר" או קולקטיב של חברות המחזיקות ציי רכבים. מבצעי ביטוח יכולים להנתן על מוצרי ביטוח שלא שינו בהם דבר אלא ערכו מבצע לקנייתם של שני ביטוחים לפחות באותה חברת ביטוח, או מבצע לרכב שני לאותם בעלים, היות ובשוק התחרותי כיום ישנה אפשרות להיות מבוטח בשלוש חברות ביטוח שונות – אחת לכל ביטוח.

איך אני אדע מה מתאים לי?
כאן הפורמט של השוואת מחירי ביטוח לרכב יכול לשרת אתכם כאשר נציגי חברות הביטוח רכב מתקשרות, ואתם מציעים לבטח את שני הביטוחים לפחות גם יחד אצלם, או להשכיל ולהשתמש בנתונים כמו רכב נוסף, שייכות לקולקטיב כלשהו או כריתת חוזה ביטוח בחברת הביטוח שמתמחה ברכבים כמו שלכם.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר