ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

השוואת ביטוח חובה לרכב

בביטוח רכב אין הרבה מה להשוות, מלבד המחיר- משום שישנם אותם כיסויי ביטוח, למעט ניואנסים קטנים. בעיקרון אסור לנהגי רכב לנהוג ללא ביטוח חובה תקף ומשולם לרכב. העובר על החוק נחשב לעבריין שימוצה עימו הדין. לפני עשור וחצי, מחירי ביטוח חובה לרכב היו קבועים הן לאדם שהיווה סיכון לחברת הביטוח, והן לאדם סולידי וזהיר, שלא תבע מעולם את חברות הביטוח רכב. העניין היווה יתרון לעברייני החוק או למי שתבע יותר את חברות הביטוח בגין מפגעים שונים, וחיסרון למי שלא זכה למעשה בהנחה המוקנית לנהגים זהירים. לקראת שנת 2,000 המחירים החלו להיות מותאמים על פי הסיכון שהנהגים מהווים לחברת הביטוח.

איך להשוות בין מחירי ביטוח חובה לרכב?
כדי לעשות לביטוח חובה לרכב השוואת מחירים, רצוי להכנס לאינטרנט ולערוך השוואת מחירים בין חברות הביטוח. ניתן לעשות זאת בכמה אופנים: האופן הראשון הוא דרך מחשבון ביטוח חובה משרד האוצר, כאשר המעוניין מזין את פרטי הנהג הקבוע ואת פרטי הרכב למין טופס מקוון, והמחירים מוצגים לאחר מכן בקנה מידה מדורג מהזול אל היקר. הדרך השניה היא פשוט להזין פרטים בטופס להשוואת מחירי ביטוח, ונציגי חברות הביטוח יצרו קשר עם הלקוח הפוטנציאלי בטווח הזמן הקצר.

מדוע מחירי ביטוח חובה משתנים?
ביטוח חובה לרכב מוצע אצל כל חברת ביטוח לרכב, וניתן לעשותו בנפרד משאר הביטוחים. על אף שזהו אינו הביטוח היקר מבין השלושה, ניתן למצוא פערים של מאות שקלים בין הצעת מחיר של חברת ביטוח אחת לשנייה. הפערים אינם תמיד נוגעים לנתוניו של הלקוח, אלא דווקא לסטטיסטיקה של חברת הביטוח באשר לרמת השתייכותו של הנהג לקבוצת סיכון כזו או אחרת. במידה והמחיר נמוך מדי או מעל לטווח המחירים שמצויים במחשבון ביטוח חובה, יש לדווח על כך למפקח על הביטוח באוצר.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר