ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

תוספות לביטוח מקיף

ביטוח מקיף נחשב לביטוח היקר יותר משלושת סוגי הביטוחים לרכב, משום שהוא מכיל פיצויים שמכסים על ערך חלקי חילוף לרכב, טיפולים ועוד, כאשר תאונות קורות מדי יום בכבישי הארץ. חברות ביטוח מטפלות מדי יום ברכבים שניזוקו מתאונה, ועורכות סטטיסטיקות באשר לנהגים השונים ברכב (אלו מסווגים על פי רמת גילאים בדרך כלל ועל פי קיומה או אי קיומה של שלילת רישיון רכב או הפעלת הביטוח בשלוש השנים האחרונות). במידה וחברות ביטוח רכב מגיעות למסקנה כי הנהג מהווה גורם להוצאות כספיות, הן תייקרנה לו את מחיר הביטוח לרכב.

אילו תוספות ישנן לביטוח מקיף?
הרעיון לתוספות בביטוח מקיף לרכב הוא שבמידה שתיתכן הפעלת הביטוח, המבוטח יפסיד הרבה פחות, בעוד חברות הביטוח מקיימות את ה"גב" הכלכלי אותו הן מבטיחות בתמורה לכספי המבוטח השנתיים. בניגוד לביטוחי חובה, הפערים בין מחירי ביטוח מקיף לרכב גדולים יותר – משום שהמשתנים שם גדולים יותר. שוב, מדובר בביטוח שמכסה נזקים חומריים. מי שמעוניין בתוספות לביטוח, יוכל לקבל ביטוח שמשות, ביטוח שירותי גרר ושירותי דרך (כמו למשל החלפת צמיגי רכב), וגם שכר טרחה של עורך דין: בכל זמן שבו מפעילים את חברת הביטוח, מתקיימת תביעה – וישנו ייצוג של עורך דין מטעם חברת הביטוח. המבוטח יכול לבחור את עורך הדין, וחברת הביטוח תשלים את כספי שכר הטרחה לעבודת הקודש של אותו עורך דין.

תוספות נוספות ומקיפות
אל הביטוח המקיף ניתן להוסיף תוספות כמו טיפול בתביעות צד ג´  - כאשר משולמים כספים לעורך הדין הנבחר כשלרכב שלך נגרם נזק מגורם אחר, ניתן לקבל רכב חלופי לתקופה שבה הרכב מושבת, נהרס (טוטאל לוס), נמכר או נגנב. הכיסויים ניתנים 24 שעות ביממה וכל ימי השנה ולכן גם משתלמים.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר