ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב לפי סוגי מכוניות

טווח המחירים בשטח ביטוח רכב מראה על פער גדול ביניהם, ויכול להשתנות גם כשמדובר במכונית אחת בודדה. סרגל התמחור עובד, כך שכל חברת ביטוח מכתיבה את מחירו של כל סעיף וסעיף לגבי כל רכב. הפרמטרים לחישוב תעריפי ביטוח הם קבועים בכל חברת ביטוח, אבל משתנים תודות לסטטיסטיקות שחברת הביטוח עושה. ככל שהנהג או הרכב מהווים גורם סיכון גדול יותר להפעלת הביטוח ולתביעות גדולות, כן מחירו של הסעיף יעלה ויתפח. יכול להיות מצב שבו חברת ביטוח אחת תראה בסוג מכונית אחת גורם סיכון גבוה יותר בשל הסיכוי לגניבתה – וכך תעלה את המחיר.

מה משנה סוג המכונית לפוליסת הרכב?
סוג המכונית יכול לשנות הן לביטוח חובה, והן בביטוח מקיף לרכב. בביטוח חובה, תפקיד המכונית הוא לשמור על הנהג ועל הנוסעים, ואפילו על רמת הפגיעה במכוניות אחרות או בעוברי אורח. כך ישנם מבחני ריסוק למיניהם שמודדים את רמת הבטיחות של הרכב ועל פי ציוני הכוכבים שהם יקבלו תעלה או תרד רמת המסוכנות. ומה מציע ביטוח מקיף? מצד אחד, המכוניות היפניות והקוריאניות זוכות למחירים זולים בשל חלקי חילוף זולים יחסית, ורמת האמינות שלהם המשתפרת עם השנים עדיין נמוכה יחסית מזו של המכוניות האירופאיות שזוכות להכרה באמינות מכאנית ופינוק בנסיעה.

ומה עם רכבי שטח?
מחיר ביטוח לרכב שטח גבוה יותר. הסיבה לכך נעוצה בחלקי חילוף יקרים יותר, ויכול להיות שלרכב שטח יש שימוש חד ממדי, כמו למשל בשטח בלבד, לכן יהיה פחות בטוח על הכביש. יתר על כן, מדובר ברכב שחשוף יותר לפגיעות ולתאונות. ישנו פילוח אוכלוסיה גם ברכבי שטח – לדוגמה רכבי שטח שמיוחסים בעיקר לנשים, מה שהופך את זה לביטוח רכב זול יותר. 

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר