ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח נהג חדש

הבן\ת קיבלו רישיון? שיהיה במזל טוב! מעכשיו הם עצמאיים, אך המלווים לא ירגישו בכך בתקופה הראשונה ודבר אחד שאתם ההורים בטח תרגישו תהיה הוצאה נוספת ולכן חשוב לעשות סדר בבלגן ולנסות למצוא את הפתרון הטוב והמתאים ביותר עבור הנהג חדש.

תחילה נעשה סדר בבלגן. רבים חושבים שביטוח נהג חדש וביטוח נהג צעיר מקבילים אחד לשני אך כמובן שלא כך הדבר. נהג חדש הינו נהג שברשותו רישיון מתחת לשנתיים בעוד שנהג צעיר יחשב אדם שטרם מלאו לו 24. כמובן שהשוני בא לידי ביטוי גם במחיר שכן יש הבדל בין נהג חדש וצעיר לבין נהג שהוא רק חדש, כאשר לכל סוכנות ביטח יש סוגים שונים של פוליסות אשר תוכלו להתאים לצרכיכם האישים.

סוכנויות רבות מציעות ביטוחי נהג חדש אשר יתאימו לנהג, כדוגמת ביטוח רכב אשר יופעל רק בסופי שבוע אשר נמדד על-פי היקף השעות, בהן נעשה שימוש בביטוח הנהג החדש. מספר הרכבים שבהם ברצוננו לבטח את הנהג החדש גם הוא גורם משפיע במחיר (ולא במעט). כמו כן, פה העסק לא נגמר שכן יש גם ביטוח מקיף שיש לעשות אשר גם הוא משתנה בהתאם לסוג הרכב (רכב יקר מעלה את מחיר המקיף). כעת כל שנותר לאחל לנהגים החדשים זה נהיגה בטוחה והמון מזל טוב.


 

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר