ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

פוליסת ביטוח הרכב שלך

אומרים שתחרות עושה טוב – גם ללקוח וגם לעסק. לכן רצוי להיות יותר מצויים בשוק לביטוח רכב ולהבין מי נגד מי ובשל מה. זה יכול להיות המפתח למיקוח מול חברת ביטוח אחת לשניה, ובכלל – להבין על מה חותמים חוזה ומה בסופו של עניין מקבלים בגינו. לכן, לפני שחותמים על החוזה רצוי לערוך מספר בדיקות שמתלוות להשוואת מחירים בביטוח רכב. מצד אחד, ישנם פרמטרים קבועים לכל עסקת ביטוח שכוללים נתונים של הרכב ושל הנהג הקבוע או הכי צעיר ברכב, ומצד שני, המחירים לכך והתנאים משתנים.

מה נשתנה בביטוח רכב?
חברת ביטוח באה לקראת הלקוחות שלה במגוון אפשרויות מפתח: שינוי בדמי התשלום לסעיפים שונים בחוזה, הוספה או הפחתה של סעיפים מותאמים לסיכוני הנהג בחוזה, הפחתת דמי השתתפות ועוד. ההבדלים במחירים לנהגים בגילאים של אחרי צבא נובעים מהגדרת החברה ל"נהג צעיר" – אצל אחת מחברות הביטוח, כל נהג עד לגיל 24 נחשב לנהג צעיר ולכן ישלם תוספת נכבדת למחיר ביטוח נהג צעיר, ובחברת ביטוח רכב אחרת – הנהג יחשב כותיק ולא תיגבה תוספת.

כיצד חברת ביטוח מתאימה את הביטוח למבוטחים?
חברות ביטוח מייצרות היצע רב וייחודי לביטוחי הרכב שלהן, וכך מפיקות מוצר שייחודי לחברה, מקנה ללקוח הנחה מיוחדת ומושך אל החברה לקוחות. בין המסלולים המותאמים: ביטוח נהג זהיר, ביטוח לסיכוני נהיגה של גיל הזהב, ביטוח לרכב צמוד (רכב משפחה נוסף מהעבודה), מסלולי VIP עם שירותים יוקרתיים ועוד.

הפוליסה עצמה – מה היא מכילה?
הפוליסה (בעיקר פוליסה לביטוח מקיף) מכילה שירותים נוספים מיוחדים שיכולים להיות לעזר רב – כמו למשל שירותי גרר וחילוץ, שירות להחלפת גלגל, רכב חלופי במקרה של השבתת רכב או גניבתו, מונית שתסיע את הנהג במקרה שהרכב הושבת או עבר תאונה ועוד.


 

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר