ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

השוואת מחירים ביטוח צד ג´

במידה ואתם מחפשים לרכוש עבורכם ביטוח צד ג כתוסף אל ביטוח החובה הרגיל אותו אתם חייבים לרכב, כדאי מאוד שתעשו השוואת מחירים מקדמית אשר תאפשר לכם להשיג דיל משתלם וכדאי עבור רכבכם. לא מומלץ להתפשר במקרים הללו בשום פנים ואופן. התפשרות במקרים הללו, כלל לא על הפרק! בעידן של שוק תחרותי כדאי להשוות מחירים, גם אם מדובר לפחות בהשוואה של שניים או שלושה גופי ביטוח. שלא תגידו שלא אמרנו לכם!

מה זה ביטוח צד ג?
ביטוח צד ג´ הינו ביטוח אשר מקנה לך הגנה ביטוחית בעבור נזקים כספיים שארעו לרכש אחר בעקבות אירוע כגון: תאונת דרכים או תאונה עצמית שגרמה לאותו הרכב נזק. במקרים הללו, במידה והוכחה אשמתך, תאלץ חברת הביטוח אשר בה אתה מבוטח, לשלם את גובה הסכום אשר עלותו תחזיר את המצב של הרכב לקדמותו. כמובן במקרים הללו יש להתחשב בגובה סכום הביטוח אשר אותו רכשת מבעוד מועד לרכב (בדרך כלל גובה הפיצויים מגיע עד לחצי מיליון שח).

למי מתאים בדרך כלל ביטוח צד ג´?
ביטוח זה צד ג´ נרכש בדרך כלל כחלק מפוליסת ביטוח מקיף. במקרים מסוימים מומלץ לבעל הרכב לרכוב ביטוח צד ג לרכב ולוותר על רכישת ביטוח מקיף אשר יהיה עליו לנטל. מקרים אלו בדרך כלל קורים כאשר כלי הרכב המדובר הינו ישן או חסר ערך. לבטח את אותם הרכבים לא כדאי ובמקרה של הרס או נזק עדיף לא לתקן או במקרים מסוימים גם להיפטר מהרכב לאלתר.

איך מחשבים את מחיר פוליסת ביטוח צד ג´?
במקרים הללו, מחשבים את הנתונים המרכזיים ביותר שקשורים במישרין לדגם הרכב המדובר ונהגי הרכב שאמורים לנהוג עליו. שילבו של מספר אלמנטים מנפיק עבור הנהג מחיר סופי לביטוח צד ג´ לרכב.

למה לעשות השוואת מחירים לביטוח צד ג?
ביטוח צד ג´ כמו כל ביטוח רכב אחר דורש השוואת מחירים. אם לא תשווה, לא תדע כמה יכולה לחסוך על הפוליסה הקיימת

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר