ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

אי אפשר בלי ביטוח רכב

בחינה מקיפה של כלל ההוצאות החודשיות של משפחה ממוצאת, מגלה כי כמעט כל משפחה מחזיקה לפחות בפוליסת ביטוח רכב אחת אם לא יותר. מדובר בהוצאה דגולה ומכבידה אך הכרחית בהתאם להוראות החוק. חוק הפיצוי לנפגעי תאונות דרכים קובע כי כל רכב מנועי מחויב בהימצאה של פוליסת ביטוח חובה. חיוב זה נובע מן הסיבה שפוליסה זו מעניקה כיסוי על נזקי גוף ונפש הנגרמים כתוצאה מתאונת דרכים.

החזרי הוצאות רפואיות
בעת קרות מקרה ביטוח כגון תאונת דרכים אשר כוללת פצועים ונפגעים, אשר נדרשים לטיפול רפואי ברמות שונות החל מרופא מומחה ועד להליך ניתוח, אשפוז והחלמה, תעיק חברת הביטוח כיסוי מלא ותשמש למבוטח כגב כלכלי בגין כל תביעה שיתבע הקשורה לתאונת הדרכים.

מקרים בהם לא תשלם חברת הביטוח את תגמולי הביטוח
ישנם מספר מקרים אשר בהתקיימם תהיה חברת הביטוח פטורה מלשלם כל חוב. מקרים אילה הינם בין היתר כאשר התאונה נעשתה בכוונה, תוך רצון לגרום לחברת הביטוח לשלם כספים שלא כדין. מקרה נוסף הינו באם התאונה נעשתה כשהנהג המבוטח היה תחת השפעת סמים או אלכוהול. המקרה האחרון בו פטורה חברת הביטוח מלשלם את תגמולי הביטוח, הינו במקרה בו הנהג נהג ללא רישיון נהיגה תקף או ללא ביטוח רכב תקף. החוק הישראלי למעשה מעניק הגנה לחברות הביטוח, הגנה אשר באה לידי ביטוי בביטול חובם לשלם את התגמולים שעה שהמבוטח ניסה לרמות או להטל במבטח.

כיסוי מלא של הביטוח
רכישת פוליסת ביטוח יש לעשות תוך השוואת מחירים ובחינה מקיפה של הכיסוי הביטוחי המוענק. יש לוודא כי הפוליסה שלכם מכילה כיסוי בגין נזקי שמשות, כיסוי בנוגע לסיוע משפטי, שירותי גרירה ועוד. בכל הקשור לביטוח רכב אין להקל ראש, ויש לבחור את חברת הביטוח הטובה ביותר

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר