ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

היתרונות ברכישת ביטוח רכב באינטרנט

בשנים האחרונות האינטרנט פתח לרווחה אפשרויות רכישה שונות. מי חשב לפני כן שהכול יהפוך לכל כך נגיש? חברות ביטוח משתמשות בפורמט הזה, ממש כמו כל חברה אחרת, בכדי לחשוף את ההיצע שלה, את ההצעות לעסקה ולהיות נגישה לכל מאן דבעי המעוניין לעשות ביטוח דרכה, ולהשתמש בכלי המתוחכם הזה בשביל לנצח בתחרות הבלתי נפסקת הזו של מבוטחים בביטוח הרכב. היות וישראל היא מדינה שמחייבת על כל נהג שיהיה בידו לפחות ביטוח חובה, הרי שחברות הביטוח לרכב זוכות ללקוחות רבים שמתחלקים מדי שנה בין חברות הביטוח – היכן שהכי משתלם.

המבצע המסובך של סוכן הביטוח
סוכני ביטוח רכב שהיו בעבר המתווכים בין המבוטחים לביטוח עצמו, כיום עדיין מציעים את מרכולתם לכל מי שמעוניין להשיג ביטוח רכב משתלם, אולם הכול מתקזז בשלב שבו יש לשלם את העמלות לסוכן, שממילא מחובר לכמה מחברות הביטוח ואיננו פתוח לשוק הרכב, משום שהוא מועסק דרך אותן חברות הביטוח. היום, האינטרנט מאפשר גישה ישירה למסמכים, להבין היכן בדיוק עומדת תביעת הביטוח, מאפשר למבוטח לערוך ביטוח ללא עמלות סוכן וגם לקבל הנחה.

מציאת הפוליסה המתאימה
אז איך עושים הכול לבד? איך מוצאים את הפוליסה שמתאימה? קודם כל רצוי למצוא לכל ביטוח רכב – מדריך למשתמש, ואז להבין את הניואנסים המבוקשים בכל פוליסה ופוליסה. אפשר לעשות כל פוליסה בנפרד (חובה, מקיף, צד ג´) ובכך ללקט מכל חברת ביטוח את ההצעה המשתלמת ביותר עבור אותו הנהג.

השירות, המחיר והתקציר
השירות הישיר שניתן למבוטח מקצר תהליכים – במקרה הצורך תמיד מחכה נציג על הקו סביב השעון, אשר יודע להנחות את המבוטחים במקרה של תאונה וצורך להפעיל את הביטוח. המחיר זול יותר, ואפשר למצוא כל מסמך מבוקש, ממסמך שבו מצהירים כי לא תבעתם את הביטוח בשנה האחרונה וכן טפסים לבדיקת מיגון הרכב.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר