ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב היברידי

רכב היברידי ידוע כמונע נזקים לסביבה, ומתוקף היותו חסכוני במשאבים יקרים, הוא נחשב ל"ידידותי לסביבה". הסיבה לעידוד השימוש ברכב היברידי מובנת מאליה, כשהממשלה מנסה לעודד מעבר לשימוש ברכבים אלו תוך כדי הפחתה משמעותית במס על רכישת הרכב. הרכב ההיברידי מונע בשני מנועים – האחד הוא בנזין והשני הוא על ידי חשמל. שני המנועים מכפים האחד על פעולת השני בכל פעם שהמנוע החשמלי לא יכול לעבוד או להיפך. ברירת המחדל שלו היא שימוש במנוע החשמלי, ובכך מפחית את פליטת הגזים ממנו באופן משמעותי, ואת זיהום האויר כמשתמע מכך.

ביטוח רכב היברידי
ביטוח לרכב היברידי כולל את אותם התנאים והסעיפים בדיוק כמו רכב רגיל. הוא מונה את שלושת הביטוחים : חובה, מקיף וצד ג´, כשלוקחים בחשבון את חתך האופי של אותם נהגים שנוהגים ברכב היברידי. נהגים אלו עונים לתיאור של נהגים מבוגרים, שקולים יותר בנהיגתם, ולכן באופן גורף ניתן לומר שמחיר הביטוח אמור להיות זול יותר, מכיון שהוא בין השאר גם ביטוח רכב למבוגרים.

גובה המחיר לביטוח רכב היברידי
רכב היברידי אינו מאלץ עסקות ביטוח יקרות יותר, נכון לימים אלו. מצד שני, כשמדובר על ביטוח מקיף לרכב, יכול להיות שהמערכת של המנוע החשמלי לא תהיה כלולה בחבילת הביטוח הבסיסית, ועל מנת לשלם על כך, יהיה זה כרוך בתוספת מחיר.

סעיפים נוספים שקשורים לאופי המיוחד של הרכב
נמצא, כי ישנה קרינה מייננת גבוהה בחלקו האחורי של הרכב, היכן שהמערכת של המנוע החשמלי נמצאת, ואפשר לנסות ולברר מול חברות ביטוח רכב אם הקרינה המייננת היא חלק מהביטוח לרכב ומהסיכונים שהרכב מייצר. יכול להיות שבכל מקרה יש לצרף סעיף לאחד הביטוחים האישיים ללא קשר לרכב.

 

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר