ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

משתלם להיות אישה – ביטוח רכב לנשים

אם ישנו פרדוקס ופער רב בין התדמית שמיוחסת לנשים על הכביש לבין הנתונים בשטח, הרי זה לקוח מתחום ביטוח רכב. אולי זה יהיה קשה להאמין, אבל מנתונים סטטיסטיים שנובעים ממחקרים פרי יוזמתן של חברות הביטוח לרכב, אפשר להסיק כי נשים עורכות הרבה פחות תאונות דרכים, או לפחות תובעות פחות את חברות הביטוח לרכב. מה שאומר, שהן נחשבות לנהגות זהירות יותר, הרי איך ניתן להסביר אחרת את הנתונים הללו? תאונות הדרכים הקטלניות (לא עלינו) שנרשמות מדי שבוע מראות כי רק באחת מתוך עשר תאונות תהיה מעורבת אישה.

אולי זה עניין של הרכב שבו הן נוהגות?
אם ישנו מכנה משותף לכל המחקרים, הרי זה שנשים מעורבות בפחות תאונות דרכים קטלניות, ובתאונות שנשים עושות סכום הפיצוי נמוך. לפיכך, אין סיבה שנשים תשלמנה יותר, אלא רק פחות, במקרה של נתונים זהים בין נהג לנהגת באותם הרכבים. ומה קורה כשזוג נשוי (גבר ואישה) עושים ביטוח רכב, האם מקבלים הנחת ביטוח על שימושה הקבוע של האישה ברכב? כל עוד הנהג הקבוע הרכב הוגדר ממין זכר, מחיר הפוליסה יהיה בהתאם למינו.

כמה יעלה ביטוח רכב לנשים?
לכל חברת ביטוח יש איזה שהוא ביטוח רכב לנשים שמותאם לנהגות. זו לא רק אפליה מתקנת, אפשר לקרוא לזה אפילו מחיר יחסי לרמת הסיכון בנהיגה ברכב. נהגות מעל לגיל 25 תשלמנה מחיר זול לביטוח רכב, ובתנאי שאין להן עבר של שלילות רישיון או תביעות ביטוח בשלוש השנים האחרונות.

לנצל את התחרות בשוק הביטוח
נשים יכולות לרכוש ביטוח מקיף זול יותר מגברים, והן אף לקבלנה יותר הטבות: הן יכולות לקבל מגוון שירותי דרך בחינם – למשל כמו שירות החלפת צמיג על הדרך. גם בתחום הביטוח לרכב דו גלגלי פועל אותו עקרון, ולכן רצוי לעשות השוואת מחירי ביטוח רכב עד לקבלת הצעה משתלמת במיוחד.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר