ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

בחירת פוליסת ביטוח לרכב

למה צריך פוליסת ביטוח? בארץ עם רף תאונות גבוה כמו שלנו, רצוי וכדאי לבחור בפוליסת ביטוח נכונה. רוב התאונות נגרמות על ידי טעויות אנוש, עובדה ועלינו לקחת אחריות על כלי הרכב בו אנחנו נוהגים.ישנו ביטוח בסיסי אותו נצטרך לעשות על פי חוק והשאר נתון להחלטתנו. נהגים צעירים יותר שניסיון לוקה בחסר ימצאו כמה עובדות לגבי ביטוח מעניינות בהחלט. ישנם שלושה סוגים בסיסיים של ביטוח רכב היום ועליהם נפרט.

מהו ביטוח רכב חובה?
כל רכב שקיים היום על כבישי ישראל חייב בביטוח חובה. ביטוח חובה כולל ביטוח על הנמצאים ברכב הפוגע, הנמצאים ברכב הנפגע והולכי רגל. חשוב מאוד לציין שהוא הביטוח הבסיסי ביותר והנפוץ ביותר על אף העובדה שאינו מכסה נזקים לרכוש. לשם ביטוח המכסה על נזקים לרכב עצמו או לרכב שנפגע אנחנו נפנה אל פוליסות ביטוח נוספות הקיימות. מחיר הפוליסה תלוי בפרטים כמו כמה ישן הרכב, מהו גיל הנהג הצעיר ביותר, מהו סוג הרכב, האם יש בו כריות אוויר ופרטים נוספים.

למי יש צורך בפוליסת ביטוח מקיף או צד ג´?
שתי פוליסות פופולאריות נוספות הן ביטוח צד ג´ (צד שלישי) וביטוח מקיף. צד ג´ אומר שכלול ביטוח על הנפגע ורכב הנפגע. ביטוח מקיף מכיל את צד ג´ וכולל פגיעה ברכוש.
פוליסת ביטוח מקיף כוללת את כל הפגיעות האפשריות, לא משנה אשמת מי התאונה, אם קרתה התהפכות, התנגשות, החלקה או כל פגיעה אחרת, הביטוח יכסה הכל. מאחר והביטוח המקיף כולל הכל ישנה תחרות קשה בין כל חברות הביטוח.

איך נבחר את הפוליסה הנכונה?
מאחר וקיימת תחרות כבדה בין חברות הביטוח חשוב לציין שהבדיקה המקיפה מסביב תהיה מומלצת בהחלט. היום קיימות הרבה אפשרויות בדיקה אונליין של מחירים כך שנבחר את הפוליסה היעילה ביותר בשבילנו. ישנם אתרים רבים המאפשרים לנו למלא פרטים ויחזרו אלינו עם ההצעה הטובה ביותר בין כל החברות מאחר והן רבות.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר