ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ללמוד לרכוש ביטוח רכב

ביטוח רכב הוא נושא חשוב ביותר שיש להתייחס אליו ברצינות המתאימה. ביטוח רכב מעניק לנו את הביטחון לעשות שימוש בכלי הרכב שלנו. למרות הכל, עברו אנשים רבים לרכוש ביטוח רכב זו משימה כלכלית כבדה, ואחריות גדולה. עבור אלו שלא כל כך מבינים בביטוח רכב, ומעולם לא רכשו פוליסת ביטוח רכב, זו יכולה להיות מטלה מעט מבלבלת. ישנם סוגים שונים של פוליסות ביטוח, כמו גם הרבה מאוד סוגים של הרחבות שונות המיועדות לאוכלוסיות שונות וצריך להכיר את כולם

פוליסות הביטוח המרכזיות
באופן עקרוני קיימות שלוש פוליסות ביטוח רכב מרכזיות, המהוות את עמוד השדרה של עולם ביטוחי הרכב. מדובר כמובן בביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג´. ביטוח חובה עוסק בנזקי גוף ופציעות כתוצאה מתאונות דכים, ומכסה את ההוצאות הרפואיות. ביטוח מקיף, שלא חובה לרכוש אותו מעניק פיצוי במקרים שונים של נזק שנגרם לכלי הרכב. ביטוח צד ג´ הוא למעשה אחת ההרחבות של ביטוח מקיף אותה ניתן לרכוש בנפרד המכסה את בעל הרכב מפני תביעות נזיקין של גורם אחר.

הרחבות נפוצות של ביטוח רכב
אחת ההרחבות המוכרות ביותר של ביטוח הרכב היא הרחבת ביטוח לנהג צעיר. חברות הביטוח מתמחרות באופן שונה ומחייבות נהגים צעירים מתחת לגיל 24, לנהוג אך ורק עם פוליסת ביטוח נהג צעיר. הרחבה דומה היא הרחבת פוליסת נהג חדש, התקפה במקרים של נהגים שמשך הזמן בו הם מחזיקים ברישיון נהיגה נמוך משנתיים

כיצד קונים ביטוח רכב
כאמור, כיום ניתן לרכוש ביטוח רכב באופן ישיר מחברת הביטוח, ואפילו ניתן לעשות זאת ברשת האינטרנט. כמו כן, למי שמעדיף את השיטה הישנה והטובה, ניתן לפנות לסוכן או סוכנות רכב על מנת שיעזרו לבחור את הביטוח המתאים.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר