ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

הפעלת ביטוח חובה לרכב

בביטוח לרכב, אין קשר בין עניין רכישת הביטוח לבין הצורך להשתמש בו – עושים את הביטוח על כל מקרה כדי שיהיה אפשר להשתמש בו במקרה הצורך ועל פי תנאי הפוליסה – לא ניתן ליצור ביטוח ולהפעיל אותו על אירועים רטרואקטיביים. החוק משנת 1970 לביטוח רכב מנועי קובע עובדה, כי כל בעל רכב מנועי חייב לעשות את ביטוח החובה לרכב, אולם שני הביטוחים האחרים שקשורים ברכוש אינם מוטלים לחובת המבוטח, הם בבחינת זכות בחירה. מצד שני, מה קורה כאשר צריך להפעיל את ביטוח החובה?

מתי מפעילים ביטוח חובה לרכבים?
ביטוח חובה לרכבים מופעל כאשר ישנה פגיעת גוף כתוצאה מתאונה עם הרכב המבוטח. נוסעיו של רכב מבוטח בביטוח חובה יפוצו מטעם חברת הביטוח, כמו גם הנהג והולכי רכב שנפגעו כתוצאה מפגיעה בהם על ידי הרכב. מיד לאחר התאונה, יש לבדוק אם ישנם נפגעי גוף. במידה וכן, יש להגיש להם מיד עזרה ראשונה (החוק מחייב זאת מעבר לערך ההומניטארי) ולהתקשר הן לחברת הביטוח, והן למשטרה שמנהלת את הטיפול באירוע.

החלפת פרטים במקום
כל עוד ישנה פגיעה גופנית, יש למסור את פרטי הביטוח, על מנת שהתובעים ידעו עם מי ליצור קשר. בביטוח חובה – חובתו של כל נהג למסור את פרטיו. במידה ואין את הפרטים של הנהג – ובמיוחד אם מדובר בתאונת "פגע וברח", מתרחשת עבירה על החוק, וכאשר הנהג שנעלם נתפס, יאלץ לשאת בתוצאות ולשלם מכיסו את הפיצויים לנוסעים.

על מי חל ביטוח חובה?
 את חוזה הביטוח עושים אחת לשנה בדרך כלל, כשבמעמד החוזה בורחים את דרגת הביטוח, ומשלמים את המחיר על הפוליסה יחד עם הפרטים הללו שמוזילים או מייקרים את הפוליסה. במידה והפוליסה ערוכה עבור נהג יחיד, כל נהג אחר ברכב לא יהיה מכוסה מבחינת ביטוח, כמו כן אם הנהג היה שתוי או שנהג ברכב ללא רשות בעלי הרכב – לא יפוצה.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר