ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

מדוע כדאי להשוות מחירי ביטוח רכב

הצרכנות של היום הפכה לצרכנות נבונה", כל עוד מסע הקניות מתבצע בעיקר דרך המסך הוירטואלי, דרכו ניתן לקבל כל פיסת אינפורמציה רצויה. לכל שירות או מוצר ישנו מחיר, ישנה תחרות ערה בתעשייה כמעט לגבי כל דבר, המחירים הופכים לזולים יותר כמעט בכל שטח אליו פונים, ונותני השירות הופכים למתוחכמים יותר, לא רק הצרכנים. כך גם בפוליסות לביטוח רכב – חברות ביטוח יודעות שהצרכן הישראלי הממוצע "בורח" כמעט מבלי לבדוק אל הפוליסות שמחיריהן זולים יותר, אולם שם הוא "מכה" בנקודת התורפה, שבה הצרכן לא בודק מה הוא בדיוק מקבל בתמורה.

למה בביטוח מכוניות – השוואה חשובה במיוחד?
בהוצאה גדולה יחסית של כמה אלפי שקלים לשנה, ניתן לקצץ משמעותית במחירים – הפערים יכולים להגיע לא רק למאות אלא גם לאלפי שקלים. כאשר בוחרים בביטוח רכב ממוצע – זול וגם משתלם, ניתן לחסוך לא מעט כסף, בעיקר כשמכפילים זאת במספר רב של שנים שלאורכן מחדשים את הביטוח לרכב.

אז מי עושה בשבילי את ההשוואה?
העניין בהשוואה הוא שהמבוטח משאיר פרטים באתר ללא תשלום, וממתין שתוך זמן קצר יפנו אליו מספר נציגים מחברות הביטוח. בדרך זו הוא עשוי להבטיח לעצמו נקודת ייחוס שלפי יבחר את הביטוח הטוב ביותר. אם משווים 3 פוליסות (לפחות!) אחת ליד השניה, מקבלים תמונה מלאה לגבי טיב ההצעה.

מה זול ומה משתלם?
ביטוח זול לרכב אינו בהכרח הביטוח המשתלם. כדי שהוא יהיה משתלם עליו להכיל כמה שיותר הטבות בכמה שפחות כסף, ולפעמים ניתן למצוא את זה בביטוח רכב ממוצע. היות ותנאי הפוליסה משתנים מדי חודש, חשוב לעשות השוואת מחירים קרוב למועד עשיית הביטוח עצמו כדי להישאר מעודכנים במחירים, ולמצוא את החברה שתעניק הכי הרבה הטבות בביטוח.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר