ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב - שימו לב לאותיות הקטנות

הגיעה העת לחדש את הביטוח לרכב? אוקיי, אתם כבר כנראה מיומנים, או ששמעתם על העסקה הזו מחברים: משאירים את הפרטים בטופס המקוון, ממתינים לשיחות מנציגי השירות (סבלנות, זה יכול לקחת גם יממה – תלוי באיזו שעה משאירים את הפרטים), ועושים את הביטוח לרכב הכי זול שיכול להיות . העניין הוא שהשורה התחתונה ש"משחקת" אצל רבים זה בעצם המחיר – ככל שהמחיר זול יותר, ככה כנראה לא "עובדים" עליך. הרי הכול עובד פי לפי מיקוח. אם אפשר להוזיל את המחיר – אז למה לא לקבל פחות?

כאן נכנסות לתמונה האותיות הקטנות
האותיות הקטנות בפוליסת ביטוח רכב עושות את כל ההבדל, וכאן מדובר בסכומים של מאות ואלפי שקלים. אם לא שמים אליהן לב עכשיו ומתאמצים ללמוד לרכוש ביטוח רכב, כאשר עושים את הפוליסה, הפעם הבאה שמשתמשים בהן זה בזמן תביעת ביטוח, ואז כבר מאוחר מדי;1 אתם חתומים על התנאים ולא ניתן לשנות אותם בדיעבד, אלא רק לשנות אותן כעת אפריורית, משום שאת הפוליסה ניתן רק לשפר ולא להרע בתנאים.

דמי השתתפות – המפתח לשינוי במחיר
מי שעושה ביטוח מקיף, ודאי מתאונן על גובה המחיר שנאמר באלפי שקלים בממוצע לשנה. נכון, אפשר תמיד לפרוס את התשלומים לאורך החודשים, אולם אם ניתן לשנות את המחיר הכולל מראש, למה שלא לעשות זאת? ככל שמוזילים את דמי ההשתתפות בפוליסה השנתית, יש סיכוי שיהיו דמי השתתפות גבוהים יותר. חשבו אם רצוי לכם לקחת את הסיכון כשאתם מקבלים הצעת מחיר לביטוח מקיף.

מה אתם יכולים לומר כדי להוזיל?
ראשית, בביטוח חובה – ישנה משמעות לנהג יחיד ברכב או לביטוח נהגים כולל מעל לגיל מסוים (24 או 30). שנית – מי שיש לו תעודת היעדר תביעות בביטוח רכב מהשנה הקודמת ומשנים עברו, יש להצהיר ולהעביר לחברת הביטוח. 

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | ביטוח רכב |  צור קשר