ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח נהג חדש

אז הינה עברו הבן או הבת את הטסט וקיבלו את רשיון הנהיגה שלהם, ובעתיד הקרוב מאוד הם יצטרפו לשורת הנהגים הרבים בכבישי ישראל; בין לבין יש כמובן לרכוש את הביטוח המתאים עבורם, זה שיבטיח את ביטחונם המירבי של הנהגים הצעירים, וגם את ביטחונו המירבי של הרכב שלכם. נשאלת השאלה, אם כן, כיצד ניתן לבחור לבחור את פוליסת הביטוח הנכונה ביותר?

קודם כל- מיהו בעצם נהג חדש?
רבים המתבלבלים בין הגדרתו של נהג חדש לזו של נהג צעיר, ובכדי להבטיח השגת ביטוח איכותי במחיר הגון- כדאי מאוד לדעת מהו למעשה הביטוח הרצוי. ובכן, נהג חדש הוא כל אדם שברשותו רשיון נהיגה למשך תקופת זמן שהינה פחות משנתיים ושגילו נמוך מ21, בעוד שנהג צעיר הוא כל בעל רשיון שגילו נמוך מ24. ההגבלות העומדות בפני נהג חדש הן הסעה של עד שני נוסעים ברכבו של הנהג החדש, החמרת העונשים בעת עבירה על חוקי התנועה ודרישה לנהג מלווה למשך שלושת החודשים הראשונים מעת קבלת הרשיון.

כיצד נקבעים תעריף ותנאי הביטוח לנהג חדש?
ביטוח לנהג חדש מתלווה לביטוח הרכב המקיף, כאשר מחירו נקבע על פי שווי הרכב והוא כמובן גבוה ממחיר ביטוח רגיל לרכב. זאת, היות והססטיסטיקה מוכיחה את כמות התאונות הגבוהה יחסית של נהגים צעירים, בשל חוסר הנסיון שלהם בהתמודדות עם מצבים שונים "על הכביש". עם זאת, קיימות פוליסות ביטוח ייחודיות המתאימות בתנאיהן לצרכיו של הנהג החדש ומספקות מחירים משתלמים. על כן, מומלץ לבצע השוואת מחירים ולהבטיח את קבלת הביטוח המתאים ביותר עבורכם- בתעריף המשתלם ביותר. 

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר