ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח מקיף לרכב פרטי

עם כל הצער שבדבר, יחד עם רכישת הרכב נלווית גם האחריות לאחזקתו. אחד מהמרכיבים העיקריים שדורשת אחריות זו היא כמובן רכישה של פוליסת ביטוח מתאימה עבור הרכב, כאשר הביטוח המקיף מהווה את הבחירה המועדפת על מרבית האוכלוסיה.

מהו בעצם ביטוח מקיף לרכב פרטי?
ובכן, ביטוח מקיף לרכב הינו פוליסה המכסה את כלל הנזקים העלולים להיגרם לרכב המבוטח או לרכבו של אדם אחר על ידי הרכב המבוטח. בין השאר, מבטחת פוליסה מקיפה נזקי תאונות, גניבות, פגעי מזג אוויר כגון ברד ושטפונות, חבלות שנעשו בזדון, שריפות ועוד. עם זאת, קיים סכום "השתתפות עצמית" בכל אירוע מהמוזכרים מעלה, המשתנה בהתאם למהות וגובה הנזק. יצוין, כי הפוליסה עלולה להתבטל במקרים שמהווים הפרה לתנאיה, כגון נהיגה ברכב המבוטח תחת השפעת אלכוהול או סמים.

אילו שירותים נוספים נלווים לביטוח המקיף לרכב פרטי?
בעת רכישת ביטוח מקיף לרכב נהוג "לשדרג" אותו באמצעות מגוון שירותים נוספים; בין השירותים השכיחים- גרירה, ביטוח שמשות ורדיו, אספקת רכב חלופי במקרים של גניבה, טוטאל לוס או שהות ממושכת של הרכב הניזוק במוסך. כמו כן, ניתן להרחיב את הפוליסה באופן שזו תציע, במקרה הצורך, גם הגנות משפטיות שונות. מומלץ מאוד לבצע השוואת מחירים מקיפה טרם הבחירה בחברת הביטוח הרצויה, שכן התחרות הגדולה בין החברות השונות מאפשרת את קיומם של הבדלי מחירים משמעותיים ביניהן.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר