ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

נסיעה בלי ביטוח חובה

ביטוח חובה הינו פוליסת ביטוח המחייבת כל בעל רכב ונהג במדינת ישראל על פי חוק. פוליסת ביטוח החובה מגנה על נהג הרכב המבוטח ונוסעיו בעת תאונה, בכל הנוגע לנזקים גופניים שאירעו כתוצאה ממנה ובעקבותיה. ביטוח חובה לרכב הינו הביטוח היחיד בארצנו שרכישתו הכרחית, שכן ללא פוליסת ביטוח חובה לא ניתן לנהוג בכבישי ישראל מבחינה חוקית.

מה קורה בעת תאונה שאירעה במהלך נסיעה בלי ביטוח חובה?
במקרה של תאונה שאירעה במהלך נסיעה בלי ביטוח חובה, תפצה את הנוסעים שנפגעו חברת הביטוח "קרנית", שהינה הקרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים. עם זאת, לאחר מתן הפיצויים, רשאית "קרנית" לתבוע מהנהג שנסע ללא ביטוח את הכספים ששילמה לנוסעים. הנהג עצמו לא מפוצה במקרה מסוג זה, אלא אם כן ביכולתו להוכיח כי נהג ברכב שאינו שלו וכי לא היה מודע לכך שהאחרון לא היה מכוסה בביטוח חובה.

מה העונש על נסיעה ללא ביטוח חובה?
נסיעה ללא ביטוח חובה גוררת בדרך כלל זימון לדיון בבית משפט. העונש הניתן על נהיגה ללא ביטוח חובה הוא לרוב קנס כספי אך יש לציין כי מדובר בסכום גבוה אשר נועד להרתיע נהגים ולמנוע נסיעה בעתיד ללא הביטוח. במקרים מועטים מחליט השופט גם על שלילת רשיונו של הנהג אולם מקרים אלו הם חריגים וניתנים רק אם יש הצדקה לשלילה.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר