ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב זול – למה לשלם יותר?

כל בעל רכב הרי ממילא חייב על פי החוק לרכוש פוליסת ביטוח חובה לרכב פרטי, כבד או מסחרי מדי שנה בשנה, ולהבטיח כיסוי בפני פגיעות ונזקי גוף במידה ונקלעים לתאונת דרכים ברכב. מעבר לביטוח הזה, ישנה אפשרות להוסיף גם את הביטוח המקיף לרכב, כדי לקבל כיסוי גם עבור פגיעות רכב ונזקים שנגרמים לו עקב מקרי ביטוח שונים – וכמובן ביטוח צד שלישי מתווסף לביטוח המקיף באופן אוטומטי – כפוליסה סטנדרטית, ואם רוצים להוסיף תוספות ביטוח ייחודיות – יש צורך לשלם בהתאם לכיסויים שנרכשו. אבל למה לשלם יותר?

לצאת מהקיבעון – ולמצוא מה שמתאים
כחודש לפני סיום תקופת הביטוח בחברה העכשווית, חברת הביטוח שולחת למבוטח הודעה לחידוש הפוליסה, לקבל מביטוח רכב – אישור תביעות על כך שלא היו למעשה תביעות ביטוח רכב לאורך השנה האחרונה וגם – במקרים מסוימים, נרשם במכתב כי הפוליסה תחודש לנוחיותו של הלקוח. אלא ש....במדינת ישראל, לא ניתן על פי החוק לחדש את הביטוח אלא אם הלקוח העניק את הסכמתו לעניין.

למה לשלם יותר בעסק של אלפי שקלים לשנה?
הפוליסה לביטוח רכב אמנם עולה אלפי שקלים (לפחות הביטוח המקיף לרכב, ובמקרים מסוימים גם ביטוח חובה) רצוי להבין על בסיס מה מחשבים את הפרמטרים השונים בפוליסה, כדי למצוא את הפתחים שבהם מקבלים הנחות, הטבות או פשוט הצעות משתלמות.

אפשרויות להשגת ביטוח רכב זול
מי שלא נמצא בתוך קולקטיב מסוים כמו קבוצת עובדים, אנשי קבע ועוד שיכול לקבל הנחת קולקטיב, יכול לפנות לערוצים האחרים להנחות ולשיקולי כדאיות בביטוח. רכבים ישנים למשל בעלי ערך נמוך לא מצדיקים רכישת פוליסה שכזו, בנוסף – האם ישנם ימים שבהם אין שימוש ברכב? מי שלא מזיז את הרכב לאורך סוף השבוע, יכול להסיר את הכיסוי לביטוח רכב בתקופה הזו בשבוע וכך לזכות בהנחה.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר