ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

הקפאת ביטוח רכב

הקפאת ביטוח הרכב משמעו ביטול זמני של הכיסוי הביטוחי באופן מלא תוך שמירה על הפוליסה לשם "הפשרתה" בהמשך. הליך זה מקובל במקרים שבהם בעל פוליסת הביטוח נוסע לחו"ל לתקופה ארוכה ולמטרות עסקיות או אישיות, או במקרים שבהם נאסר על בעל הפוליסה לנהוג מטעמים בריאותיים. כמו כן, נעשה שימוש בהליך ההקפאה בעת שבעל הרכב מכר את הרכב המבוטח וברצונו לשמור על זכויותיו הניתנות מתוקף הפוליסה עד לרכישת רכב חדש.
מהי תקופת ההקפאה הנדרשת?
התקופה המינימלית לשם פתיחה בהליך הקפאת ביטוח רכב הינה שלושים יום, כאשר מועד ההקפאה פג באופן אוטומטי בעת תום תקופת הביטוח. בסיום תקופת ההקפאה זכאי בעל הפוליסה לקבל פרמיה מוחזרת באופן יחסי לתקופת ההקפאה. חשוב לציין, כי לא קיים הליך רטרואקטיבי להקפאת פוליסת ביטוח לרכב, כך שזו יכולה להתבצע רק "מראש" וביוזמתו ובהסכמתו המוחלטת של הלקוח המבוטח.
השבתת ביטוח רכב והקפאת ביטוח רכב- מושגים דומים, משמעויות שונות
רבים נוטים להתבלבל בין הליך הקפאת ביטוח רכב לבין הליך השבתה, כאשר השבתה משמעה אי נהיגה ברכב עצמו. בניגוד להקפאת הביטוח, המהווה ביטול זמני אך מוחלט של הפוליסה, בעת השבתת רכב נותרים כל הכיסויים בעינם בתנאי שלא נעשה שימוש ברכב למטרות נהיגה, כך שהכיסוי מתבטל בו ברגע שהמבוטח נוהג במכונית. יש הבדל בין הקאץ ביטוח רכב חובה או ביטוח מקיף וצד ג´ 

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר