ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

עלות ביטוח חובה

ביטוח חובה כשמו כן הוא- פוליסה המחייבת את כלל בעלי הרכבים המנועיים בישראל, והוא למעשה הביטוח היחיד המחוייב כחוק בישראל. ביטוח החובה מבטח בני אדם העשויים להיפצע כחלק מנהיגתו של בעל הפוליסה, החל מהנהג עצמו, דרך הנוסעים במכוניתו ובמכונית שנפגעה על ידיו, וכלה בהולכי רגל שנפצעו על ידיו. יודגש, כי הביטוח אינו מכסה רכוש אשר נפגע בתאונה, ולשם כך קיים ביטוח מקיף לרכב.

כמה עולה ביטוח חובה?
הממשלה מפקחת על מחירי ביטוח החובה לרכב, אך אין עובדה זו גורמת לכדי מחירי שוק זהים ואפילו להפך- שכן המפקח על הביטוח מטעם הממשלה מעודד תחרות בין חברות הביטוח השונות ויצירת אפליה לטובתם של נהגים "ממושמעים". ביטוח החובה לרכב נקבע על פי מספר פרמטרים עיקריים וביניהם גילו של הנהג הצעיר ביותר הנוהג ברכב (ככל שגילו גבוה יותר המחיר יורד), נפח המנוע של הרכב (ככל שהנפח גדול יותר המחיר יורד) ועוד.

כיצד ניתן לרכוש את ביטוח החובה לרכב במחירים הנמוכים ביותר?
אנו מציעים להעניק עבורך בכל רגע נתון ביטוח רכב המותאם לצרכיכך ולצרכי בני משפחתך באופן אידיאלי, במחירים המשתלמים ביותר. ברשותנו צוות עובדים מיומן ומנוסה המבטיח שירות אדיב, אמין וזמין בכל עת. אז בחרו בנו- והבטיחו לעצמכם את ביטוח החובה לרכב במחיר הנמוך ביותר, ובתנאים המשתלמים ביותר.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר