ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

תאונות דרכים בישראל

לקראת סוף שנת 2009 במדינת ישראל החל מאבק כנגד תאונות הדרכים שמטרתו להפחית את מספר התאונות המתרחשות לרבות הפחתה במספר ההרוגים והנפגעים כתוצאה מהתאונות במהלך השנה. הקמפיין הנוכחי מתמקד בעובדה שאסור לעבור את ה-360 הרוגים בשנה החל משנת 2010.

כיצד קורות תאונות?
תאונות דרכים נובעות מהסחות דעת בזמן הנהיגה , מנהיגה תחת השפעת אלכוהול נוסף לנהיגה פרועה ואינה זהירה. בעקבות עליית מספר תאונות הדרכים הממשלה החליטה לאכוף את העוברים על חוקי התעבורה והגדילה את הקנסות ואת הנקודות על מנת למזער את תאונות הדרכים.

מה נקבע בחוק?
כל נהג מחויב לבטח את רכבו בביטוח חובה המכסה נזקי גוף , נוסף לביטוח חובה המחויב לפי חוק ניתן לבטח את רכבך הממונע בביטוח צד ג´ המכסה נזק לרכוש לצד שלישי הנגרם כתוצאה מהתאונה ובנוסף אפשר לבטח את האוטו בביטוח מקיף המכסה בפני התפוצצות , התלקחות , ומכסה גרירה של האוטו.
המחירים בין חברות הביטוח הוא שונה והפוליסות נקבעות על ידי פרמטרים שונים , לכן חשוב לבדוק אילו נזקים הביטוח מכסה.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר