ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח חובה ליום

ישנם בעלי רכבים אשר מבקשים לבטח את רכביהם למספק ימים ספורים – לעיתים אף ליום אחד או שניים. ביטוח חובה ליום הינו דבר הכרחי גם אם אתם צריכים להשתמש ברכב רק יום אחד. הביטוח החובה במקרים הללו יאפשר לכם לקבל הגנה מלאה על כל נזק גופני שארע לכם או לנוסעי רכבכם, חשוב לוודא שרכשתם ביטוח חובה אמיתי שאכן יספק להם את ההגנה אשר להם אתם זקוקים על פי החוק. 

האם זה אפשרי לרכוש ביטוח חובה ליום?
ביטוח חובה ליום זה לא דבר טריויאלי! חברות הביטוח וסוכנויות הביטוח ימנעו מביטוח ליום אחד. הרווחים הזעומים לא יאפשרו להם להנות מהפוליסה. כך שרבים מחברות הביטוח יבקשו ממכם לפנות לגורם אחר. במידה וכך הדבר המשיכו לחפש ביטוח חובה כמה שתוכלו. במידה ולא מצאתם גורם שיספק לכם את הביטוח חובה לרכב, פנו אל חברת הפול, חברה אשר על פי חוק חייבת לספק ביטוח לכל הצרכנים שמבקשים זאת. אל חברת הפול פונים הרבה מאוד צרכנים בענף הביטוח אשר לא הצליחו לרכוש ביטוח חובה באף חברת ביטוח המחירים בביטוח הפול בדרך כלל מאוד מאוד יקרים , דבר שצריך לקחת בחשבון. 

מה אנו בביטוח קולביט מציעים לכם?
אנו מציעים לכם שירות השוואת מחירי ביטוח חובה ללא כל עלות. אתם פונים אלינו עם בקשה לקבלת הצעה לביטוח חובה לרכב ואנחנו מפנים את פניתכם אל חברות הביטוח המובילות. לאחר כמה שעות תקבלו הצעות מחיר לביטוח חובה לרכב 0 וכך תוכלו להשוות את המחירים באופן עצמאי ולמצוא את הביטוח הכי משתלם. במידה ואתם זקוקים לביטוח חובה ליום אחד – פנו אלינו ואנחנו נעביר את הבקשות אל חברות הביטוח. במידה ונצליח לשדך אתכם אל חברות הביטוח הללו – נשמח! במידה ולא יצלח הדבר, לפחות נאמר שניסינו

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר