ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

תביעות גוף עקב תאונת שרשרת

מדי פעם אנו שומעים בחדשות אודות תאונה חמורה מהרגילה – תאונת שרשרת. תאונה מסוג זה הן הסוג הקשה ביותר של תאונות דרכים וזאת כתוצאה ממספר גבוה של מעורבים בה. תאונת שרשרת מוגדרת כתאונת דרכים אשר מעורבים בה לכל הפחות 3 כלי רכב וכשאין מקסימום. ההבדל הגדול בין תאונה מסוג לתאונה רגילה היא שבתאונה רגילה יודעים מי האשם ואת מי צריך לתבוע, אולם כאשר מדובר בתאונת שרשרת, הדברים הם לרוב מסובכים יותר.

הפוגע בפוגע – פטור?
כאשר אנו מדברים על תאונת דרכים רגילה, לרוב ישנה משמעות גדולה לנהג אשר גרם לתאונה עצמה מבחינת חברת הביטוח של הרכב. כאשר מדובר בתאונת שרשרת כל אחד מהצדדים שנפגע מפנה את מרבית תשומת ליבו לצד אשר פגע בו אישית, ולא לגורמים אחרים אשר היו מעורבים בתאונה ולזה סיבה טובה – חברות הביטוח אשר מנסות להראות כי הרכב שאותו הן מבטחות הוא לא זה שפגע או לכל הפחות שהרכב שלהם פגע רק כתוצאה מפגיעה שנעשתה בו.

מה לעשות לאחר התאונה?
לאחר התאונה יש צורך בראש ובראשונה לבדוק שכולם בסדר ורק לאחר מכן להתחיל בשלב הסטנדרטי של החלפת פרטים אשר יהיה מעט יותר מקיף מאשר בתאונות רגילות, שכן יש צורך לאסוף פרטים מכל האנשים המעורבים בתאונה. כמו כן, מומלץ מיד לאחר מכן לתעד את זירת האירוע וליצור קשר עם עורך דין מומחה בתחום מוקדם ככל האפשר.

תאונת שרשרת ושירשורה
כאשר מדברים על תאונת שרשרת לרוב הביטוח שעומד באור הזרקורים הוא ביטוח צד ג´ – ביטוח אשר מעניק כיסוי במקרה של נזקים לרכבים אחרים. חשוב לשים לב, שוב, שהפגיעה הראשונית היא שתיחשב, אפילו אם גרמה לתאונה נוספת. כלומר, התביעה פה "משורשרת" גם היא, לעיתים עד שתגיע לצד הראשון.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר