ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

מהו תהליך קבלת הצעות ביטוח חובה

ישנם שלושה סוגי ביטוח רכב אמנם, אולם המציאות מחייבת – וגם מכוח החוק, את פוליסת ביטוח חובה. המשמעות היא שיש לשלם בכל מקרה על ביטוח חובה, גם אם זה הביטוח היחיד לרכב שתעשו השנה, או אם זה אחד משלושה סוגי ביטוח שונים. כך או כך – המגמה היא להוריד את המחירים בפוליסה, אחרת המציאות הפיננסית רק תלך ותהיה גרועה יותר בבנק. רבים פונים לשטח השוואות המחירים באינטרנט, במטרה לקחת צעד נוסף במציאת פוליסה שהותאמה ללקוח, אולם זה לא מספק, מכיוון שהמחירים במחשבון ביטוח חובה לא מספקים את התמחור לכל סעיף.

איך עושים השוואת מחירי ביטוח חובה?
הצעד הראשון יהיה אפוא פניה לרשת האינטרנט במטרה למצוא את המחיר הזול יותר בביטוח חובה. מכניסים את הנתונים של הנהגים ברכב ושל הרכב עצמו, ומקבלים תמונה של מחירים יציבים וכמעט בלתי משתנים בין חברות הביטוח, מהזול אל היקר. מתקשרים למספר הצעות ביטוח זולות, ומשווים.

את מה משווים בביטוח חובה?
תשלום ביטוח חובה לרכב כולל מספר סעיפים קבועים, אשר אין להוסיף או לגרוע מהם בפוליסה זו – אפשר להוסיף, אם רוצים, הרחבות נוספות במסגרת פוליסת ביטוח לצד שלישי. אם הסעיפים עצמם קבועים וגם הנתונים, משווים אפוא כמה מקבלים עבור כל סעיף בכל חברת ביטוח – ובוחרים בהצעה המשתלמת ביותר, לאו דווקא הזולה ביותר.

מה ההבדל בין הצעה זולה או משתלמת?
העניין בביטוח רכב הוא להבין מתי ההצעה זולה מפני שההחזרים של חברת הביטוח למבוטח יהיו נמוכים, או מתי היא משתלמת – כשמחיר הפוליסה זול וההחזרים גבוהים ככל הניתן. רצוי לבחון מספר בינוני של חברות ביטוח מתחרות ולבחור בחברת ביטוח ישירה לאחר שיחה טלפונית שבה מפורטים כל התנאים והמחירים.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר