ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

פוליסת ביטוח חובה

פוליסת החובה, כמשתמע משמה- הינה מחייבת. פונקצית ביטוח החובה לרכב נוצרה בשל הצורך והרצון לספק עבור כל אדם באשר הוא טיפול ראוי בעת אירוע תאונת דרכים, ולא בכדי, שכן כבישי ישראל גובים מדי יום פציעות גופניות ונפשיות רבות מספור. המלחמה בתופעת תאונות הדרכים נמצאת בעיצומה, אך היות ולא ניתן למנעה לחלוטין- המעט שיש לעשות הוא לשכך את כאבם של הסובלים ממנה עד כמה שניתן.

מהי בעצם פוליסת ביטוח חובה?
פוליסת ביטוח החובה "מכסה" על כלל הפגיעות, מנטליות ופיסיות, העלולות להיגרם עקב תאונת דרכים. זאת, כאמור, בכדי להבטיח מתן טיפול אידיאלי עבור כל אדם אשר הפך בעל כורחו למעורב בתאונת דרכים מסוג זה או אחר. כך, אדם הרכוש ביטוח חובה לרכב מבטח עצמו מפני הוצאות הנזקים העשויים ללוות תאונה, ובמקביל מבטח כל אדם- נהג, נוסע או הולך רגל- העלול להיפגע תוך כדי או עקב נהיגתו.

פוליסת חובה משתלמת- הכיצד?
עידן הרפורמות הכלכליות בתחום ביטוח הרכב יצר מציאות שבה מחירי הפוליסות אינם מוכתבים על ידי הממשלה, דבר אשר יצר באופן מיידי תחרות חופשית בין חברות הביטוח השונות. כך, האדם הפשוט לא נאלץ לרדוף כבעבר אחר חברות הביטוח אלא להפך- שכן כעת אלו הן החברות אשר מתחרות על כספו ומתוך כך גם על ליבו. על כן, השוואת מחירים פשוטה מבטיחה את רכישתו של פוליסת החובה הנכונה ביותר עבור כל אדם, על בסיס התנאים הרצויים והעלות המתאימה.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר