ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב חובה השוואה

תאונות הדרכים בישראל מהוות חלק בלתי נפרד מ"נופיה" של מדינתנו הצפופה והקטנה. למרבה הצער, אחוז תאונות הדרכים בישראל עומד על בין הגבוהים בעולם, עובדה אשר גררה אחריה, לפני שנים מספר, הכרזת מלחמה על תאונות הדרכים. ואכן, העיסוק בתופעה באמצעי התקשורת הינו נרחב ומקיף- אך השיפור בנהיגה הישראלית עוד רחוק מלהיות מקסימלית. מתוך כך, נוצר הצורך להבטיח את תנאיהם הסוציאליים של נפגעי תאונות הדרכים- זכות המתאפשרת באמצעות קיומו של ביטוח החובה לרכב.

מהו ביטוח חובה לרכב?
ביטוח חובה לרכב, ככל הניתן להבין משמו- הינו מחייב עבור כל אדם המבקש לנסוע בכבישי ישראל. פוליסת החובה "מכסה" על כלל הפגיעות הגופניות והמנטליות העלולות להיגרם עקב אירוע תאונת דרכים באמצעות מתן שירות רפואי ופיצויים כספיים. כך, כל אדם הרוכש פוליסת חובה לרכב מבטיח את כיסוי הנזקים הכרוכים בתאונה, ובמקביל מבטח כל אדם אחר העלול להיפגע תוך כדי ועקב נהיגתו- הולך רגל, נוסע או נהג אחר.

השוואת מחירי ביטוח חובה לרכב מבטיחה רכישה משתלמת
הרפורמות המשפטיות בתחום ביטוח הרכב יצרו מצב שבו עלותן של פוליסות כגון ביטוח צד ג´, ביטוח מקיף וכמובן ביטוח חובה- אינן מוכתבות על ידי הממשלה. מצב זה הפך את שוק ביטוח הרכב לתחרותי ואת האדם הפשוט- למחוזר. לא עוד נהג המבקש לבטח עצמו רודף אחרי חברות ביטוח, כיום אלה חברות וסוכנויות הביטוח אשר נאותות להילחם על ליבו ועל כספו של כל לקוח פוטנציאלי. כיום מבטיחה השוואת מחירים פשוטה עבור כל אחד ואחד רכישה של ביטוח נכון בעלות נמוכה; אז בצעו השוואת מחירים דרכנו- והעניקו לעצמכם ביטוח מושלם במחיר משתלם.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר