ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

כיצד מחושבת פוליסת הרכב?

הנהיגה ברכב היא דבר אחד, והצורך בכיסוי ביטוח תמידי זה עניין שני. גם רכב שעומד בחניה לאורך זמן רב ואין בו שימוש מחויב להיות בעל פוליסת ביטוח רכב חובה. המשמעות היא שיש לחדש את הביטוח לרכב בכל שנה על פי החוק, עוד לפני שהוחלט אם לבטח גם בביטוח מקיף. למעשה, זוהי הוצאה של מאות ואלפי שקלים שבעל רכב מוציא בכל שנה ושנה, עוד לפני שדיברנו על טסט, רישיון רכב, והוצאות שוטפות של דלק ותיקונים. בביטוח חובה אמנם זהו מחיר יציב, אולם בביטוח מקיף הפערים יכולים להגיע לאלפי שקלים בין הצעות החברות.

חישוב של פוליסת ביטוח רכב
לכל חברת ביטוח האקטואר שלה והשיטה להעריך את הסיכוי שהמבוטח יתבע את חברת הביטוח. מבוטחים צעירים יותר ירכשו פוליסה יקרה יותר, ולהיפך, כל עוד אין תביעות ביטוח שבהן הורשעו, שלילות רישיון רכב או פרטים נוספים שקשורים בבטיחות או במיגון הרכב ועוד.

פרמטרים שנעזרים בהם לתמחור
התמחור של הפוליסה תלוי רבות בפרמטרים שיוצגו בפני נציגי חברות הביטוח. במערכת החברה ישנו תיעוד של שיחות קודמות וגם מאגר מידע שמתעד את הנתונים שכבר דווחו בעבר. החוק אינו מתיר דיווח שגוי או חסר לחברת הביטוח, משמעותו – העלמת האמת, עבירה על החוק. חברות הביטוח אשר נתקלו במקרים אלו, יכולות לבטל באופן חד צדדי את העסקה מול המבוטח.

אילו תנאים תרצו לצרף?
בביטוח מקיף, ניתן להוסיף עוד סעיפים כדי לקבל כיסוי מלא יותר – הן בשירות והן באופן פיננסי, במקרה של תביעה בנושאי הכיסוי. על הסעיפים הללו להיות כלולים בין תנאי הפוליסה ותמחורם כפי שסוכם מול נציג המכירות. המחיר יכול את דמי ההשתתפות העצמית שיופעלו, את הסכום המקסימלי לכיסוי ואת מחירו של הסעיף בתוך הפוליסה.
 

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר