ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

כך תבחרי פוליסת ביטוח

את נמצאת בתקופה עמוסה הוצאות? כנראה שאין לזה סוף. קשה להמנע ממדיניות התשלומים והשעבוד לחברות הביטוח, ואנחנו מנסים למצוא כל דרך אפשרית כדי להוזיל במחיר – וזאת כל עוד התנאים עדיין נשארים בעינם. מי שבוחרת לנהוג ברכב תהיה חייבת לשלם לפחות על ביטוח חובה, והשאר – בחירה. בכל סוג של פוליסת ביטוח ישנו טווח מחירים ובו ישנה פוליסה יקרה יותר או פחות. כדי להבין מה טווח המחירים ומה הממוצע, איזה ביטוח יתאים לכן יותר ואת מה כדאי להרחיב, ניתן להתקשר עם נציגים של חברת הביטוח הרצויה.

איך למצוא מחיר זול בביטוח חובה?
מחיר ביטוחי חובה משתקף ממחשבון ביטוח חובה, אותו מחשבון ממשלתי שניתן למצוא אליו קישור באתרי האינטרנט. לאחר הזנת פרטי הרכב והנהגים הקבועים בו, ניתן לקבל תמונת מחירים מן הזול ביותר אל היקר. ביטוח זול – אינו בהכרח הטוב ביותר ולהיפך, וחשוב לדבר על כך עם הנציגים – כדי להבין מה תקרת הביטוח שתוצע ומה דמי ההשתתפות העצמית בכל סעיף.

מחירי ביטוח מקיף
מחירי הביטוח המקיף יכולים לעלות ולרדת בטווחי זמן קצרים וגם בין חברות הביטוח. חברות הביטוח מציעות מחירים של אלפי שקלים לשנת ביטוח, ועליכם מוטלת המשימה לנתח ולפרש את המחירים של כל סעיף – מחירים שמשתנים ומקנים לכם יותר או פחות כדאיות לפתיחת תביעת ביטוח או כספי החזר, שירותים ופיצוי.

לא שואלים חברים
הצעת מחיר בין שני מבוטחים שיש להם נתונים זהים יכולה להשתנות ביניהם, גם על קוצו של יכולת המיקוח של מי מהם. חשוב לדעת, שהמחיר הוא אינדיבידואלי, לכן קנה המידה הוא מה שיוצע לכם. יש לברר מה ממוצע המחירים ולברר לעומק את מהות הפוליסה – מה תקבלו, ואילו כיסויים ניתן לקבל גם כהטבות.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר