ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

איפה הכי זול לעשות ביטוח חובה לרכב?

כשמדובר על הוצאה שנתית קבועה, כל חיסכון יכול להצטבר לסכומים גבוהים. עריכת השוואה בין חברות הביטוח השונות וההצעות לביטוח רכב יכולה להוביל למציאת פער מחירים של מאות שקלם ואף יותר, מה שמתבטא לשנות השקעה לא מעטות בפוליסת ביטוח כחיסכון רב. היות שביטוח החובה הוא ביטוח שבו עוסקים בנזקי הגוף של הנהג, הנוסעים והולכי הרגל, הממשלה מוצאת לנכון להשאיר את הדרישה לעריכת ביטוח חובה על פי חובה בעינה. יש בכך מן חשיבה על עתיד הנהגים והנוסעים; כך ניתן להיות בטוחים יותר, שאלו ידאגו להשתקם מן האירוע, ויש מקור לתביעה.

ביטוח חובה – מחיר אחיד
בביטוח חובה המחירים שנשקפים ממחשבון ביטוח חובה הם אחידים אל מול המחירים שנאמרים בהתקשרות מול נציגי חברות הביטוח. כשהמחירים הם סופיים ולמעשה ידועים מראש, אז על מה נותר להשוות מחיר? למעשה, מה שיש להשוות זה התנאים שבביטוח הזה – כמה פיצויים תקבלו, וכמה דמי השתתפות תשלמו בכל מקרה ביטוח.

לעשות ביטוח חובה וביטוח מקיף
הצירוף בין ביטוח חובה ובין ביטוחים אחרים שעורכים באותה חברת ביטוח יכול להניב הנחות גדולות בביטוח. ההנחות הללו מתבטאות אמנם בכמה עשרות שקלים ועד למאות שקלים, אולם יש בכך חיסכון לא קטן ברמה השנתית, והיחס מחברת הביטוח נוח יותר – בעיקר בתביעות ביטוח צד ג´ – מקיף.

היכן הכי זול לבטח?
ביטוח חובה יש לבחון באמצעות מחשבון ביטוח חובה. התקשרו לחברות שמציעות את המחירים הנמוכים ביותר או לקראת הממוצע, וערכו השוואת מחירים בין חברות אלו. תוכלו אמנם לראות מה המחירים באמצעות המחשבון אבל חשוב יותר לברר לעומק, כמו בכל דבר, מה היא התמורה. לפעמים, מה שזול יכול להיות גם הכי משתלם, אולם לאחר בדיקה ווידוא.


השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר