ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח חובה וצד ג´

ביטוח חובה לרכב הינו ביטוח אשר כל בעל רכב או נהג מחויב לשלם על פי החוק במדינת ישראל. המטרה העיקרית של ביטוח חובה היא להגן על הרכב והנהג שרכשו את הפוליסה. ביטוח צד ג´ אינו ביטוח חובה אולם ביטוח מומלץ אשר מטרתו העיקרית לבטח את הרכבים אשר ניזוקים מרכב אשר רוכש את ביטוח רכב צד ג´. בצורה זאת, אם נפגעו ברכבים אחרים על הכביש, לא תצטרכו לשלם לכספכם על מנת לפצות על הטיפול הנדרש.

ביטוח חובה
ביטוח חובה הינו ביטוח אשר מבטח את הנהג וכלל הנוסעים או הולכי רגל שהיו מעורבים בתאונה ונפגעו. עלות הפוליסה של ביטוח חובה משתנה מחברת ביטוח אחת לאחרת. קיימים פרמטרים עיקריים עליהם נקבעת העלות של ביטוח חובה והם: נפח מנוע, ונתוני הנהגים ברכב.

ביטוח צד ג´
ביטוח צד ג´ הינו ביטוח אשר מכסה את הנזקים אשר נגרמו לרכב על ידי הרכב המבוטח. אם עברתם תאונה, פגעתם בטעות ברכב החונה לידכם או נכנסתם מאחורה ברכב במהלך הנסיעה, אין לכם מה לדאוג מאחר והרכב שלכם מבוטח באמצעות ביטוח צד ג´ ולכן ידאג לכל טיפול שיש צורך על מנת לטפל ברכב שנפגע. התעריפים של ביטוח רכב צד ג´ נקבעים על פי פרמטרים הבאים: נהג הרכב, סוג הרכב וותק הרכב, מספר הנוסעים בזמן התאונה ועוד. הסכום של הפיצוי לבעל הרכב שנפגע יקבע על פי גודל הנזק בלבד.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר