ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב טלפון

מדי שנה אתם מתבקשים על ידי החוק לחדש את ביטוח החובה לרכבכם, ויתכן שאתם מבוטחים בביטוח מקיף וצד ג´ בנוסף. בכל שנה, אתם עורכים סקר מחירים מחודש, מרימים טלפון לכל חברות הביטוח הגדולות או אלו שאתם מעוניינים בהן, מתרשמים ומגיעים למסקנה- היכן לעשות ביטוח רכב?

אל תתקשר אלינו, אנחנו כבר נתקשר אליך עם ההצעות!
אם כבר נכנסת לאתר שלנו- אתה בטח יודע כי אנו מצטיינים בהגשת הצעות מחיר הישר מחברות הביטוח. אנו עורכים את הסקר לפי נתונים בסיסיים אשר אתה מזין בדף הקשר אצלנו באתר. חשוב לנו לדעת על איזה ביטוח מדובר – ביטוח חובה, ביטוח מקיף או ביטוח צד ג´, מספר פרטים הקשורים בנהג אשר הרכב בשימושו העיקרי וכן לגבי הרכב עצמו. אנו נשיב לך שלוש הצעות אשר הכי משתלמות ולפי אותם הפרמטרים. אתה תבחן את ההצעות הללו ותחליט מה טוב בעבורך.

השירות בחינם!
כל מה שצריך זה למלא טופס "דף קשר" דרך האתר. אנו ניצור קשר עם החברות, ונשיב אליך שלוש הצעות במהירות דרך הטלפון. אין צורך לקבוע פגישה עם סוכן ביטוח או לבזבז זמן יקר על שיטוטים באינטרנט ורדיפה אחר החברות. ומדוע רק שלוש הצעות? אנחנו איננו מעוניינים ש"תלך לאיבוד" בין כלל ההצעות. אנו ערכנו את ה"סינון" בעבורך מתוך הצעות של כלל חברות הביטוח הגדולות בארץ. לאחר שבחרתם את חברת הביטוח העדיפה עליכם, זאת תיצור עמך קשר בהקדם.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר