ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב פרטי

כשצריך לחדש את הביטוח לרכב או עם קניית רכב חדש וגם רכב חברה, אתם חייבים בביטוח רכב פרטי – לפחות בביטוח חובה על- פי חוק. כל מי שנכנס לנהוג ברכב חייב לערוב לכך שיש ביטוח רכב בתוקף, אחרת לא יוכל לקבל כספי ביטוח במקרה של תאונה שהרכב שברשותו גרם (הרי אם לא שילמת את הכסף, איך תוכל לקבל ערובה לכיסוי התאונה שאתה גרמת?), ויאלץ לשלם את כל הסכום מכיסו הפרטי.

מתי ביטוח רכב פרטי בתוקף?
הביטוח אשר נרכש בטרם הסתיים תוקף הביטוח הקודם לאותו הרכב נכנס לתוקף מיד לאחר פקיעת תוקף הביטוח הקודם, ובתנאי שיש עליו חותמת תשלום בבנק. הוא דרוש גם אם הרכב חונה ברשות הרבים, ואף אם ברצונכם להניע אותו בתוך החניה הפרטית שלכם. שימוש ברכב מנועי כולל הכל ולכן דורש בכל המקרים ביטוח חובה לפחות, פרט לזמן טיפול של בעל מקצוע ברכב, כמו גם העמסה או פריקה כשהרכב עומד. נזק שנגרם לנהג, לנוסעים של מי מהרכבים או להולכי רגל יכוסה על- ידי ביטוח חובה, ונזק שנגרם לרכב הפוגע יכוסה על- ידי הביטוח המקיף שלו, ולגבי פגיעה ברכוש אחר- אחראי ביטוח צד ג´. את שני הביטוחים תוכלו לעשות בנפרד בחברות ביטוח אחרות, לפי רצונכם- מה שאומר שרצוי שתערכו השוואות מחירים נפרדות לכל סוג של ביטוח.

הכל תחת קורת גג אחת
אם פעם היית צריך לרוץ אחר סוכן ביטוח שיערוך עבורך את השוואת המחירים לכל ביטוח הרווח בשוק ויחזור אליך עם הסבר לגבי האותיות הקטנות שבחוזי הביטוח, הרי שכיום השיטה חוסכת לכם את דמי עמלת הסוכן, ואתם יכולים לברר לגבי כל סעיף בביטוח ומה הוא אומר. אתרי אינטרנט שהוקמו לצורך השוואת מחירי ביטוח רכב פרטי יכולים לעזור לכם למצוא את הביטוח הזול ביותר שמותאם עבורך. קורס חוקר ביטוח יכול להעניק לכם ידע נרחב בנושא.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר