ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוחי רכב חובה

חידוש ביטוח החובה לרכב או עריכת ביטוחי רכב חובה חדשים יכולים להיות עניין פשוט ביותר. כיום, תודות לחברות הביטוח הישירות ניתן לערוך זאת טלפונית או דרך האינטרנט- ובמקרה האחרון אף תקבלו הנחה אוטומטית על מחיר שהוא בין כה וכה מוזל מסיבות שקשורות באופי הביטוח. היות וביטוח חובה אינו עניין של מה בכך, וחייבים להקפיד להחזיק אוטו עם ביטוח חובה תקף תמידית, אתם חייבים לרכוש ביטוחי רכב חובה בזמן. מחירי ביטוחי רכב חובה אינם אחידים- למרות שאתם מדווחים לכל חברת ביטוח על אותם הנתונים, הן תצגנה בפניכם מחירים שונים. ברוכים הבאים לשוק ביטוחי רכב חובה.

מדוע מחירי ביטוחי רכב חובה משתנים?
בין השנים 1997- 2003 יושם חוק ביטוח רכב בהדרגה בין חברות ביטוחי רכב חובה והאחרים. חוק זה ביטל לגמרי את תעריף המחיר האחיד של ביטוח הרכב ששולם לחברת "אבנר", המפקח על המחירים של ביטוח רכב במשרד האוצר יצר מחשבון מיוחד לאלו שמעוניינים לבדוק מה טווח המחירים החוקיים בו מותר לחברות הביטוח לדרוש את מחיר ביטוח החובה לרכב. כלומר, יתכן פער מחירים בין חברות הרכב שמציעות לאותו הנהג עם אותה המכונית מחיר שונה. הפער עלול להגיע למאות ואף אלפי שקלים, ושווה לערוך בגינו השוואת מחירים של ביטוח רכב. במידה וישנו מחיר שסוטה מטווח המחירים המוצע על ידי משרד האוצר, יש לדווח על כך למפקח על הביטוח שבמשרד האוצר.

אילו נתונים הקשורים לנהג קובעים את מחירי ביטוחי רכב חובה?
סוג הנהג (חדש או צעיר, בעל עבר תביעות ביטוח עשיר וסגנון נהיגה מופרע) יכולים לשנות את מחיר הביטוח כמו גם מין, מספר הנהגים הקבועים ברכב. כל נתון על נהג שנחשב למסוכן בידי חברת הביטוח (כולל שלילות רשיון) עלול להאמיר את מחירי ביטוחי רכב חובה.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר