ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח צד ג´ לרכב

בבואנו לרכוש ביטוח לרכב עלינו לדעת היטב את ההבדלים בין סוגי ביטוח הרכב השונים ומתי עלינו לרכוש כל ביטוח ומה תפקידיו. ביטוח צד ג´ הוא ביטוח כלכלי, אך הוא חשוב לאין ערוך והמשמעויות שלו יכולות להשפיע על חיינו. בעוד ביטוח החובה עוסק בנזקי גוף כתוצאה מתאונות, והביטוח המקיף נוגע לטיפולים ותיקונים ברכב של המבטח, ביטוח צד ג´ מטפל בנזקים שנגרמים לרכב אחר. הסיבה שהביטוח צד ג´ קריטי יותר מביטוח מקיף, הוא שבמידה והרכב שלך ניזוק אתה צריך להסתדר בלי רכב, אך אם גרמת לנזק ברכב אחר, אתה מחוייב לשלם על כך, ובמידה וזה רכב יקר יכול להיות שלא תוכל לעמוד בתשלום התיקון או הטוטאל לוס.

ביטוח צד ג´ כחלק מביטוח מקיף
מכיוון שברור לכולם שביטוח צד ג´ הוא קריטי, הוא כלול תמיד בתוך מחיר הביטוח המקיף. ההפך הוא לא תמיד נכון – ניתן לרכוש ביטוח צד ג´ ללא ביטוח מקיף. הביטוח המקיף אמנם אינו חובה וניתן לנהוג בלעדיו אך הוא בהחלט מומלץ בחום וממש חשוב לדאוג להיות מבוטחים בו.

מי יעדיף ביטוח צד ג´ על ביטוח מקיף?
מי שאין לו את הכסף לשלם עבור הביטוח המקיף יכול לרכוש ביטוח צד ג´ בלבד שהוא זול יותר. בנוסף, ביטוח צד ג´ מתאים בעיקר למי שנוהג ברכב ישן שערכו לא רב (רכב שמחיר הביטוח המקיף הוא חלק נכיר מעלות הרכב עצמו). מי שנוהג ברכב שערכו אלפי שקלים בודדים יעדיף לוותר על הביטוח המקיף, מכיוון שאובדן הרכב או פגיעה בו תהיה נזק של אלים בודדים, בעוד פגיעה ברכב אחר יכולה לעלות מאות אלפים ולכן קריטי להצטייד בביטוח צד ג´. כדאי עשות השוואת מחירים מקיפה בין חברות הביטוח השונות כדי למצוא את הביטוח צד ג´ הזול ביותר.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר