ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

תעריפי ביטוח חובה

ביטוח חובה, כשמו כן הוא, אחד מביטוחי הרכב שהם בגדר חובה מבחינת חוק עבור כל נהג עם רישיון שעולה על הכביש עם רכב מסוים. המטרה של ביטוח חובה הוא להעניק כיסוי ביטוחי עבור כל נזק שיכול להיגרם בעקבות תאונת דרכים או אירועים שונים המפורטים בפוליסת ביטוח החובה. בעבר ביטוח החובה היה אחיד בישראל. ב2004 חלק שינוי בשוק הביטוח בארץ והחברות ביטוח החלו להיות פרטיות, כלומר כל חברה יכולה להציע את המחיר שלה ואין צורך באחידות, כתוצאה מכך תעריפי ביטוח החובה השתנו כליל.

תעריפי ביטוח חובה בחברות הביטוח הפרטיות
כל חברה מציעה פוליסות מגוונות ושונות לקהל הצעיר, לקהל המבוגר, לקהל דתי וכו´. כל חברת ביטוח רכב תציע כמובן את ביטוח החובה, ובנוסף ביטוחי רשות כמו ביטוח מקיף וביטוח צד ג´. לכל חברת ביטוח הפוליסה תהיה שונה ובהתאם התעריף של פוליסת ביטוח החובה. רבים רגילים לתעריפים הקבועים של ביטוח החובה ולא יטרחו לברר מחירים שונים כיוון והם חושבים כי מדובר במחיר אחיד – טעות גדולה. התעריפים של חברות הביטוח שונים וסקר שוק קל באינטרנט והשוואת מחירים בין החברות תסייע לכם למצוא את פוליסת הביטוח המשתלמת ביותר לצרכיכם.

מחשבון הביטוח של משרד האוצר
בעקבות השינוי ברפורמה של ביטוח החובה ב2004 והבלבול בקרב האזרחים בנוגע למחירי ביטוח החובה, איזה מחיר הוא זול, איזו חברה מנסה לעשוק אותי לשווא וכו´ הומצא כלי עזר חדש והוא – מחשבון הביטוח של משרד האוצר. מחשבון זה מסייע ללקוח לחשב את תעריף ביטוח החובה המוצע בחברות הביטוח השונות. ע"י מילוי פרטים של המבוטח ושל רכבו יידע המחשבון לתת את האופציה הטובה ביותר לביטוח רכבו של הלקוח ובאיזו חברה.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר