ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

מחירון ביטוח חובה

ביטוח חובה, כפי אפשר ללמוד משמו, הינו ביטוח המחייב על פי חוק את כל בעלי הרכבים הממונעים בישראל ללא יוצא מן הכלל. מטרתו לבטח את הנוהג ברכב או אנשים נוספים שנפגעו בעקבות מפגש עמו ולכסות את מירב הנזק הכלכלי הנגרם למי מהם, נזק שיכול להיות כבד עד מאוד. חשוב לציין כי ביטוח החובה אינו נוגע לפגיעה ברכוש במידה וקיים כזה ולשם כך יש להצטייד בביטוח מקיף לרכב פרטי או בביטוח צד ג´. בשל העובדה כי הוא מחייב את כולם על פי חוק, נראה היה הגיוני שמחירי ביטוח החובה  יהיו אחידים וזהים, מה גם שמחירון ביטוח החובה נמצא בפיקוח של הממשלה. אבל בפועל, מחירי הביטוחים בחברות הביטוח השונות אינם זהים כלל. הדבר נובע בין היתר מן התחרות הקיימת בענף, אותה מעודד המפקח הממשלתי על הביטוחים, שמטרתו להיטיב עם נהגים זהירים ובעלי גיליון עבירות ותאונות נקי.

פרמטרים בביטוח
גובה מחירו של ביטוח החובה נקבע על ידי מספר משתנים, בהם הגיל של הנהג (ככל שהוא צעיר יותר מחיר הפרמייה גבוה יותר ולהפך), עברו התעבורתי ומספר הפעמים בהם היה הנהג מעורב בתאונה, סוג הרכב, נפח המנוע ועוד. בכדי לעזור לציבור המבטחים פיתח משרד האוצר מחשבון ביטוח חובה, שמאפשר לבדוק ולברר בדבר הצעת המחיר המעודכנת ביותר עבור כל נהג. בכניסה אל אתר המשרד תוכלו למצוא את המחשבון (שעומד בקשר און ליין עם כלל החברות המבטחות בארץ), להזין את פרטיכם האישיים ולקבל את המידע המדויק בדבר עלות ביטוח חובה ומחיר הפוליסה המתאים לכם.

בוחרים על בטוח
לאחר שהמידע הרלוונטי בידיכם, כל שנשאר לכם הוא לפנות לאחת מחברות הביטוח הרבות הפועלות בשוק ולברר את הצעתה. במידה וישנה התאמה בין תוצאות המחשבון ובין המחיר המוצע לכם תוכלו לרכוש את הפוליסה ואז להיות רגועים ומבוטחים. בהצלחה.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר