ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב לחירשים

בכביש, כל החושים חייבים להיות מגויסים על מנת לשמור על אינסטינקט ההישרדות. לעתים, שבריר שניה של חוסר ריכוז עלול לעלות בחיים ועולם שלם עלול להיחרב. לכל נהג באשר הוא ישנו רישיון ועימו ההגבלות: כשם שבעלי לקות בראייה חבים לחבוש משקפי ראיה בנהיגתם, כך גם כבדי השמיעה. זו הסיבה שמי שיש לו לקות גופנית מסוימת נחשב בפני הביטוח לנכה, כל שכן כבדי השמיעה. החוק קובע, כי אותו בעל נכות יהיה זכאי להנחות ולהטבות בכל מה שנוגע לניוד שלו וכן בביטוח רכב

שוויון זכויות לנהגים בעלי מוגבלות
החוק קובע כי לאנשים בעלי מוגבלות יוענק שירות מתאים המנגיש אותם עם הסביבה. העניין נחוץ ביותר כשמדובר בזירה שבה נחוצה התקשורת: בין הנהגים על הכביש, בין חברת הביטוח לנהג או לבעל הרכב, בקבלת שירותים שונים על הדרך. זאת הסיבה שכבד שמיעה אמור לחבוש תמיד את מתקן העזר בנסיעה, ואילולא הוא לא יהיה זכאי לפיצויים במקרה הצורך אלא אם צוין אחרת בביטוח מקיף וחובה לרכב. 

יש לציין בפני חברת ביטוח על מגבלות
חברת הביטוח חייבת לדעת מראש לגבי כל מגבלה שבה לוקה המבוטח, כולל ליקוי בשמיעה. כך תוכל להתאים את הביטוח, להציע שירותים מיוחדים אף בביטוח חובה במקרה של תאונה חו"ח. במקרה זה, רצוי שלא להשתמש במחשבון ביטוח חובה אלא ליצור קשר ישירות עם חברת הביטוח, או לעשות השוואת מחירי ביטוח רכב על מנת שנציגי חברות הביטוח יחזירו הצעות ביטוח לרכב.

יש לקיים את כל תנאי הביטוח
חברות הביטוח מעמידות תנאים לכל נהג- על מנת להעניק את הפיצויים שבחוזה הביטוח. במידה ואחד מהתנאים לא קוים, זכותה של חברת הביטוח שלא להפעיל את הפיצויים. זאת הסיבה שחשוב לקרוא ולהבין כל פרט מחוזה הביטוח עוד לפני שלב החתימה עליו. 

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר